Znaleziono 32 wyniki

autor: Nordek
21 lip 2016, 12:34
Forum: Na sportowo
Temat: Garmin Edge 705 a nowy czujniki kadencji i prędkości
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2552

Garmin Edge 705 a nowy czujniki kadencji i prędkości

Witam !

Mam starego garmina ktory mi jakos służy od lat i na razie nie zamierzam sie go pozbyć . Zakupiłem Ostanio sensory prędkości i kadencji garmina i niestety nie działają z. Tym urządzeniem :-( Czy one w ogole sa kompatybilne razem ? Teoretycznie jest ANT + oraz ta sama marka wiec w czym rzecz ...
autor: Nordek
07 sty 2012, 11:51
Forum: Na drodze
Temat: Plik audible
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2339

Plik audible

Witam
Posiadam Garmina 765. Ostatnio przypadkowo skaksowalem plik " audible " i nie wiem jak to bedzie mialo wply na funkcjonowanie mojego urzadzenia. Rozumiem audiobooki zosaly usuniety, ale czy tez to ma wplyw na np aktualizacje map (aktualizacja dozywotnia dla GPS)i inne rzeczy?

Jesli takto ...
autor: Nordek
30 cze 2010, 12:31
Forum: Hardware i firmware
Temat: Problem z dzwiekiem w nuvi
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1921

Re: Problem z dzwiekiem w nuvi

Jak jest na gwarancji to nie ma problemu przerabiałem to ze swoją 660 /wymiana w Exelu na nowy/
Padnięte były głośniki.

Jesli gwarancja dotyczy tylko jednego roku to niestety juz przepadlo :((( Fakt troche komplikuje jeszcze fakt ze na codzien jestem we Francji i sie duzo przemieszczam. Ile ...
autor: Nordek
30 cze 2010, 00:23
Forum: Hardware i firmware
Temat: Problem z dzwiekiem w nuvi
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1921

Problem z dzwiekiem w nuvi

Witam

Zdarzylo wam sie ze GPS (tutaj 765T) zaniemowil i tak naprawde z glosniczkow wbudowanych w urzadzenie nie wydobywa sie zaden dzwiek! Hmmm u mnie tak jest i nie wiem jaka jest przyczyna. Wczesniej byly momenty ze dzialalo oki a potem przestawalo teraz kompletnie zero :((( Zawsze niby moge ...
autor: Nordek
08 cze 2009, 11:23
Forum: Na sportowo
Temat: EDGE 705 - Podsumowanie trasy/jazdy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3257

Re: EDGE 705 - Podsumowanie trasy/jazdy

Oki nikt nie odpowiedzial to moze inaczej .. Czy ktos moze mi przeslac folder HISTORY taki jaki sie ma na samym poczatku uzytkowania tego urzadzenia EDGE 705 ?
Pozdrawiam
Maciek
autor: Nordek
07 cze 2009, 18:54
Forum: Na sportowo
Temat: EDGE 705 - Podsumowanie trasy/jazdy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3257

EDGE 705 - Podsumowanie trasy/jazdy

Hey


Ostatno troche robilem "porzadkow" z moim GPS usuwajac zbedne dla mnie juz histoie jazd . Niestety zrobilem to na zasadzie manualnego ruchu myszka - zaznacz -usun a nie za pomoca samego urzadzenia. Nie wiem teraz czy przypadkiem nie usunalem jakiegos waznego pliku bo nie moge zobaczyc ...
autor: Nordek
01 maja 2009, 07:56
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

Zapewne z tej okazji (wymiana) będziesz miał możliwość aktualizacji do najnowszej wersji 2010.1 NT na stronie my.Garmin.com Jeśli się uda to zyskasz wersję do urządzenia oraz pod MapSource'a.
O kurcze to pod MapSource mozna mape do urzadzenia jakos wpiac? W jaki sposob? Jak dotad myslalem ze to ...
autor: Nordek
23 kwie 2009, 17:11
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

ja jeżdżę tylko na CNE i mam ten problem, raczej wątpię żeby 3 producentów map robiło ten sam błąd :?
to na pewno jest po stronie Garmina, pytanie tylko czy firmware czy hardware

Wydaje mi sie ze wina lezy po stronie niewystarczajacej szybkosci urzadrzenia czyli slaby procesor.
Jesli byloby ...
autor: Nordek
17 mar 2009, 16:49
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

A na Forerunner® 50 jak najbardziej chodzi ! :)
autor: Nordek
12 mar 2009, 18:57
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

Oki ... choc ja czasem mam wrazenie ze te pliki tlumaczen w ogole sie nie aktualizuja. Za kazdym razem jak je pobieram to po uruchomieniu ponownie urzarzenia dalej pyta sie czy je pobrac ?
autor: Nordek
12 mar 2009, 12:29
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

frasun pisze:Panowie, 2.30 to numer wersji pliku z językiem polskim!
Aktualny firmware jest w wersji 3.30! Te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego. :evil:
Nie no teraz dla mnie to wszystko jasne i prosze nie mylic z tym WebUpdatem mnie i innych heheh :)
autor: Nordek
12 mar 2009, 08:01
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

Kurcze jakos mi nie wykrywa najnowszej wersji ..... hmmmmm
autor: Nordek
11 mar 2009, 22:07
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

frasun pisze:Poprawiona wersja pliku Polish.gtt w wersji 2.40.
A jest wersja 2.40??? Ja nadal mam 2.30
autor: Nordek
18 lut 2009, 18:01
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

Tak. Teraz to jest fajne, a w automapie było be. :wink:

Nie twierdzę, że teraz jest fajnie bo Garmin to wprowadził.
Podałem tylko przykład do czego budynki 3D mogą się przydać.
W trybie normalnej nawigacji na pewno nie będę z tego korzystał.

Dla mnie to dobry gadget i pomaga w orientacji ...
autor: Nordek
16 lut 2009, 12:43
Forum: Na drodze
Temat: Nowe Nuvi 755/765/775/785
Odpowiedzi: 471
Odsłony: 282579

Re: Nowe Nuvi 755/765/775/785

PouchX pisze:Bo CNE zawiera dane o ograniczeniach prędkości, a GPMapa nie (2008.4 ma już je mieć)
2008.4 hmmm a dlaczego juz nie 2009 ?
Tak w ogole sie zstanawiam czy juz teraz GPMapa bedzie konkurencyjna do CNE bo w obecnej chwili zdecydowanie CNE wygrywa.