Znaleziono 3832 wyniki
- 12 sty 2026, 14:49
- Forum: Na szlaku
- Temat: Problem z Fenix 6X
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6329
Re: Problem z Fenix 6S
Próbowałeś aktualizować przez Garmin Express.
- 14 paź 2025, 12:02
- Forum: Na szlaku
- Temat: Nowy eTrex Touch
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 67864
Re: Nowy eTrex Touch
No dokładnie. W moim przypadku też się spóźnił.
Do tego cena i bugi wieku dziecięcego. Nie, dziękuję
- 10 wrz 2025, 07:41
- Forum: Na szlaku
- Temat: GPSMAP 67i - nawigowanie po śladzie
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 2709492
Re: GPSMAP 67i - nawigowanie po śladzie
lepiej już kupić jakiś tani licznik iGPSORT BSC300 , który jest jednorazowym wydatkiem ok 300 zł na aliexpress.
Z jakiegoś jednak powodu wybieramy te ręczniaki: Oregon, GPSMap itp....
Dla mnie od roku idealny licznik rowerowy za śmieszne pieniądze :wink:
W pięć sekund wgrywam przez BT ślad ...
- 06 wrz 2025, 19:47
- Forum: HydePark
- Temat: Jaki rower MTB do 1600zł ?
- Odpowiedzi: 90
- Odsłony: 172228
Re: Jaki rower MTB do 1600zł ?
PS
Radek właśnie w tym momencie jedzie Robinsonadę Łódzką na dystansie 500 km (nr startowy 44) i znów ma szansę wygrać bo drugi zawodnik jest prawie 30 km za nim. Link do śledzenia na żywo:
https://rl25pomaranczowa.bbtracker.pl/
Radek właśnie w tym momencie jedzie Robinsonadę Łódzką na dystansie 500 km (nr startowy 44) i znów ma szansę wygrać bo drugi zawodnik jest prawie 30 km za nim. Link do śledzenia na żywo:
https://rl25pomaranczowa.bbtracker.pl/
- 06 wrz 2025, 18:40
- Forum: HydePark
- Temat: Jaki rower MTB do 1600zł ?
- Odpowiedzi: 90
- Odsłony: 172228
Re: Jaki rower MTB do 1600zł ?
Dzięki. Maratony to już nie dla mnie, ale fotkę z niepokonanym w te klocki mistrzem Radkiem Gołębiewskim mam 😉
20250810_092634.jpg
Może w przyszłym roku Robinsonada 150 albo jak będzie się coś działo na moim lokalnym podwórku.
Mistrzostwa we Włocławku dały w kość. Jak ktoś jest zainteresowany ...
20250810_092634.jpg
Może w przyszłym roku Robinsonada 150 albo jak będzie się coś działo na moim lokalnym podwórku.
Mistrzostwa we Włocławku dały w kość. Jak ktoś jest zainteresowany ...
- 06 wrz 2025, 14:53
- Forum: HydePark
- Temat: Jaki rower MTB do 1600zł ?
- Odpowiedzi: 90
- Odsłony: 172228
Re: Jaki rower MTB do 1600zł ?
Znalazłem rower na mój wzrost i wagę...
Jak człowiek po latach przerwy znów zaczyna przygodę z rowerem, to nigdy nie wiadomo czego tak naprawdę potrzebuje i jak to się skończy.
Tego ciężkiego grata dawno sprzedałem a w tym roku na liczniku stuknęła 60-ka i zaczęły się poważne starty.
Były ...
- 03 wrz 2025, 06:41
- Forum: Na szlaku
- Temat: GPSMAP 67i - nawigowanie po śladzie
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 2709492
Re: GPSMAP 67i - nawigowanie po śladzie
Nawigacje rowerowe IGSport to potrafią, takie jak BSC300 albo IGS630. Ale one z kolei w ogóle nie mają routingu, więc ślad (ale nie trasę) musisz sobie wygenerować w jakimś zewnętrznym programie, na zewnętrznym urządzeniu. A potem ten ślad do urządzenia przerzucić.
Potem potrafią cię tylko ...
- 17 kwie 2025, 07:47
- Forum: Na sportowo
- Temat: Czas na Rower
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 23287
Re: Czas na Rower
:wink:
https://www.youtube.com/watch?v=FvogSeA-4E4
Garmin na rower jest drogi i przekombinowany.
Dla mnie idealny stosunek ceny do możliwości ma chiński iGPSPORT.
Tylko, że nie ma opcji nawigacji do wybranego punktu i trasę trzeba wyznaczać w telefonie. Przynajmniej w tańszych modelach, ale co kto ...
https://www.youtube.com/watch?v=FvogSeA-4E4
Garmin na rower jest drogi i przekombinowany.
Dla mnie idealny stosunek ceny do możliwości ma chiński iGPSPORT.
Tylko, że nie ma opcji nawigacji do wybranego punktu i trasę trzeba wyznaczać w telefonie. Przynajmniej w tańszych modelach, ale co kto ...
- 10 sty 2025, 13:59
- Forum: Software
- Temat: Garmin Connect - ekrany w podsumowaniu
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 11740
- 09 gru 2024, 10:06
- Forum: Na sportowo
- Temat: Epix 2 garmin connect import aktywności z pliku fit
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9093
Re: Epix 2 garmin connect import aktywności z pliku fit
Bo masz inaczej strefy ustawione. W GC strefa druga zaczyna się od 108 a w iGPSPORT od 113
- 18 lis 2024, 11:58
- Forum: Hardware i firmware
- Temat: Naprawy Garminów u PouchX'a
- Odpowiedzi: 291
- Odsłony: 368985
Re: Naprawy Garminów u PouchX'a
Zegarki to akurat jedyne odbiorniki Garmina, które działają jak powinnywodzirej pisze:Dziękuję za opinię i skoro tak mówisz, to zapewne tak jest. (jakkolwiek szkoda)PouchX pisze:Tylko nie zegarki Garmina ... szajs
- 11 paź 2024, 13:07
- Forum: Na sportowo
- Temat: Venu sq2 music - alarmy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9591
Re: Venu sq2 music - alarmy
W ustawieniach alarmu powinno być do wyboru: dźwięk, wibracja albo dźwięk i wibracja. Tam gdzie masz ustawioną godzinę budzenia.
- 06 paź 2024, 18:48
- Forum: Na szlaku
- Temat: Garmin Dakota 10 i Dakota 20
- Odpowiedzi: 649
- Odsłony: 605393
Re: Garmin Dakota 10 i Dakota 20
W Dakocie przeklikałem się przez całe menu...
Musisz szukać raczej w :arrow: Konfiguracja :arrow: Mapa :arrow: Pola danych i tu ustawienie Własne.
Ja mam ustawione podczas nawigacji dwa pola a to górne o które pytasz pojawia się dodatkowo nad nimi i chyba go nie wyłączysz z tego co pamiętam ...
Musisz szukać raczej w :arrow: Konfiguracja :arrow: Mapa :arrow: Pola danych i tu ustawienie Własne.
Ja mam ustawione podczas nawigacji dwa pola a to górne o które pytasz pojawia się dodatkowo nad nimi i chyba go nie wyłączysz z tego co pamiętam ...
- 06 paź 2024, 18:36
- Forum: Jaki Garmin? Gdzie? Jak?
- Temat: Instinct 2S - Solar czy bez?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 43259
Re: Instinct 2S - Solar czy bez?
Nie kupiłbym solara. Dwa lata używam Fenixa z solarem i nie widzę żadnego pożytku nawet w słoneczne dni. Dla mnie bateria rozładowuje się identycznie ze słońcem jaki bez.
- 02 lip 2024, 07:27
- Forum: Garmin a konkurencja
- Temat: Hammerhead konkurencja dla Edge
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7351
Hammerhead konkurencja dla Edge
Hammerhead Karoo 3 konkurencja dla Garmin Edge?
https://www.rowertour.com/blog/czy-trze ... -rewolucja
https://www.rowertour.com/blog/czy-trze ... -rewolucja