Stacja multimedialna Suzuki-FUJI MA61

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Stacja multimedialna Suzuki-FUJI MA61

Postprzez clawis » Cz, 07 cze 2018 22:40

USB męsko-męskim
clawis

Postprzez leonid113 » Śr, 12 cze 2019 19:00

Witam koledzy jestem tu nowy i jestem nowym posiadaczem tej nawigacji w swoim Suzuki sx4 s-cross. W związku ze zbliżającym się wyjazdem na wakacje proszę Was o podsumowanie tego tematu abym mógł przygotować się do drogi:).
Jeżeli ktoś może mi to jakoś krok po kroku w punktach podpowiedzieć ;
Jak połączyć się z tą stacją i jak zaktualizować Mapy i co się tam da jaszcze :). Kabel zakupiłem bo się doczytałem :).
Będę wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam.
Zapomniałem jeszcze dodać że mam aktualnie zainstalowaną mapę europy CN EUROPE NTU 2013.41 [1] ALL. SOFTWARE VERSIONS 4.10.
No i tego lektora też po angielsku.
leonid113
Newbie

Postprzez leonid113 » Pn, 08 lip 2019 15:55

Witam. Ma ktoś może aktualny sterownik pod windowsa 7 aby się z tym urządzeniem połączyć ?. Znalazłem jeden ale nic? :(
leonid113
Newbie

Postprzez leonid113 » Pn, 22 lip 2019 18:38

Witam. Czy ktoś może mi pomóc jak dostać się do tej stacji?. Robiłem tak jak podpowiadał mi kolega "clawis"(dziękuję bardzo za miły kontakt) ale bez rezultatu. Pobrałem najnowsze sterowniki Garmina i je zainstalowałem. Bez rezultatu. Dodam że gniazdo jest OK bo podpięty pendrive jest widziany. Kable nowiutkie zarówno USB3.0 lub 2.0 i nic. Chcę wgrać jakoś tego lektora i kicha. Zastanawia minie tylko jak sterowniki Garmina mają widzieć urządzenie Fuji ?. Może ktoś podpowie coś jeszcze. Wiem że wakacje :) ale może....Pozdrawiam
leonid113
Newbie

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze