przez czeslaw555 » Pt, 23 mar 2007 18:56
wiec po kolei .Mam oprograowanie do nuvi 350 takie software version 4,30
wersja oprogramowania GTM10:N/A , GPS:2,90 . Mape City Navigator Europe NT v9.Co do km w lewym dolnym rogu to wlasnie jak czytales ,opisuje ze przy tej konkretnej trasie nie pokazuje , jak wybrac trasy tez wiem i pkt.via tez wiem jak sie ustawia ,ale to wszystko nie rozwiazuje dalej mojego problemu i zapewniam ze innych uzytkownikow garmina tez .dla potwierdzenia tyc informacji podaje moje parametry trasy : wyjazd z Gdanska do miejscowosci Barnendrecht w Holandii ,zapewniam ze napewno nie bedzie podana odleglosc w km po kliknieciu wspomnianego dolnego rogu mapy .Reszta parametrow jest pokazywana. po drugie wpisz Brendrecht via kolbaskowo a zobaczysz ze zobaczysz trase inna !!!! przez hannover ale km ile jest tez nie zobaczysz i tu uwazam ze jest jakis blad w mapach ,bo wytycza wlasciwie dwie rozne trasy podaje rozne czasy przyjazdu ale km juz nie podaje ,byc moze mu sie to wszystko miesza .Mape mam tylko ta city navigator tak jaka podaje u gory w opisie.
Ostatnio edytowano Pt, 23 mar 2007 19:03 przez
czeslaw555, łącznie edytowano 3 razy