Zumo 660 ncom i telefon

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Zumo 660 ncom i telefon

Postprzez romek » Pn, 11 lut 2013 16:59

Andrzej,
miałem zestaw Zumo + N-com multi. Komunikacja pomiędzy zumo 660 a n-comem multi szwankowała relatywnie często. Nie łączył się, czasami musiałem 3-4 razy włączać interkom, żeby nawiązał połączenie. Jak już się połączył, to źle nie było. Pomijam aspekt łączenia zumo z telefonem. To zawsze było ok u mnie. Jako, że n-com multi nie oferuje upgrade-u firmware, byłem bezsilny. Znalazłem dość zdecydowane rozwiązanie. Kupiłem Sena smh-10. Problemy znikły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a raczej za szelestem pieniędzy :)
DriveAssist 51
Avatar użytkownika
romek
Bywalec
 
Posty: 116
Dołączył(a): Śr, 21 mar 2007 18:49
Lokalizacja: Wawa ko02oe

Re: Zumo 660 ncom i telefon

Postprzez andrew » Śr, 13 lut 2013 15:09

czesc,

Dzięki za opinie. Niestety kask nolana ma dziurwę zdaje się że wyłącznie na n-coma...a nie chciałbym mając n-coma (za dobrze szeleszczącą kwotę) kupować jeszcze "pryszcza" przyklejanego na kask....najgorsze w tym wszystkim jest to że to po prostu powinno działać....anyway jak się sezon zacznie chętnie podjadę do "prawdziwego garminowca" i popatrzę jak to robią debeściaki.... stawiam dobrą dużą flachę jak ktoś to uruchomi...taki czelendż rzucam do fachowców.... ;-)

pozdrawiam

-A
andrew
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt, 30 paź 2012 10:10

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości