Nuvi 3592 na Androidzie.

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Nuvi 3592 na Androidzie.

Postprzez Wojtek Szydlowski » Cz, 03 paź 2013 18:01

Mariusz65 napisał(a):Generalnie chłopaki pieprzą bo pieprzą,

Jacek Balkan i wszystko jasne.
Ostatnio widziałem na Youtube "test" samochodu wykonany przez tego znawcę, samochodu jaki niedawno kupiłem.
Balkan moim zdaniem zrobił w tym filmie typowy czarny PR, ten człowiek nie jest dla mnie ani trochę wiarygodny.
Korespondowałem chwilę z ludźmi, którzy wpisali się pod tym stronniczym filmem, podzielali moje odczucia, jako użytkownicy tego samochodu a nie incydentalni testerzy, być może testerzy na zamówienie.

Nie zgadzam się z tezami zawartymi w tej audycji.
Auto jakie nabyłem posiada znakomite audio i nie jest to wcale limuzyna z wysokiej półki.
Mam porównanie, bo do poprzedniego samochodu zamawiałem stację multimedialną i byłem z niej zadowolony, odsłuch pierwszorzędny.
Po zmianie samochodu ogromne zaskoczenie: fabryczne radio gra co najmniej tak dobrze, jak poprzednio dedykowana stacja audio.

Już dawno temu przestałem wierzyć we wszelkie testy, porównania, rekomendacje na rynku samochodów.
To chyba jeden z bardziej skorumpowanych rynków pod szyldem niezależnych ekspertów.

edit: wracając do meritum, wystarczy aby jeden producent zapoczątkował falę, potem już pójdzie.
Tablet multimedialny to koszt max 1 000 zł, zamontowanie go na sztywno w aucie to już tylko fantazja projektanta.
Nie tak dawno wydawało się, że wbudowana nawigacja to gadżet dla najdroższych limuzyn: dzisiaj to już prawie standard.
GPSMap67 + Forerunner 965 + Edge 1030 Plus
Wojtek Szydlowski
Garniak
 
Posty: 1114
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości