City Navigator 2015.20

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez smiodus » Cz, 28 sie 2014 9:04

po przejechaniu kilku tysięcy km wnioski:
- po Polsce jest ok nie zauważyłem jakichś anomalii,
- w Słowenii nie ma kilku rond (oznaczone są skrzyżowania), ale co najśmieszniejsze poprowadziła mnie 2 razy "pod prąd", oraz jest schrzaniona kategoryzacja dróg - pojechałem wg wskazań i gdyby nie to że samochód ma napęd 4x4 nie miałbym szansy tam wjechać a wycofywanie się byłoby gorsze niż parcie do przodu - jeśli chodzi o Słowenię to jeśli ktoś chce przejechać z Mariboru do Ljubljany autostradą to się nadaje natomiast w innych przypadkach w których chcemy skorzystać z dróg kategorii naszej DW - należy 2 razy sprawdził co wyznaczył,
- w Czechach poprawione z rozjazdy w Brnie (mnie czasem prowadziło poprawnie a czasem, przez 2 czy 3 ślimaki - gdzie można było skorzystać z 1),

pozdr
S
nuvi 3490, nuvi 765, http://taxity.pl
smiodus
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): Śr, 05 gru 2007 22:54

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Pavlo » Śr, 03 wrz 2014 14:49

W Warszawie nawigacja nie wiedziała jak wprowadzić mnie na obwodnicę, a nie miałem ump.
W Olsztynie prowadzi przez zamkniętą od chyba 15 lat ulice Emili Plater.
1390
Pavlo
Początkujący
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pt, 06 sie 2010 13:49

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Zachu » Śr, 03 wrz 2014 19:03

Jeżdżę po warszawie ale problem zamiast jak wjechać może być tylko, pojechać po rozebranych łącznicach. Bajki opowiadasz.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Pavlo » Pt, 05 wrz 2014 14:14

Może bajki dla kogoś kto zna Warszawe. Wiem jedno uporczywie prowadziła mnie na wjazd, który jest w budowie.
1390
Pavlo
Początkujący
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pt, 06 sie 2010 13:49

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Zachu » Pt, 05 wrz 2014 17:49

A to powiedz od razu że wjazd jest w przebudowie. W Warszawie tego jest multum i niestety TMC w tym temacie mocno kuleje. Ale tabliczki z objazdem były?
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez mlistopad » So, 13 wrz 2014 13:32

witam ponownie po długiej nieobecności,
i chciałbym dodać swoje spostrzeżenie, przy każdym poście City Navigator niezależnie od numeru każdy narzeka że to skrzyżowanie, tamto rondo i ta droga jest źle, wiec proponuję załóżmy nowy temat np.Zgłoszone do garmin i tam wpisujmy co jest złe i jest zgłoszone, a później każdy z nas taki wpis zgłasza ponownie, jak garmin będzie miał 10-20 możne 50 i 100 zgłoszeń dotyczących jednego miejsca możne będzie reagował szybciej.
nie narzekajmy że mapy w nuvi są złe, bo ja jestem kierowcą jeżdżę prawie po całej europie i pamiętam czasy nawigacji z papieru które też nie zawsze były aktualne,
pozdrawiam
3760lmt i dezl760lmt
mlistopad
Początkujący
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pn, 17 sty 2011 22:16
Lokalizacja: Kraków

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Zachu » So, 13 wrz 2014 17:53

To nie Garmin poprawia mapy tylko producent i tam Cię odeślą jeśli im coś zgłosisz.
Jak działają w Navteq/Here to już jest opisane na forum.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Futek » Pn, 22 wrz 2014 7:39

Mam problem z instalacją na BMW Navigator V. Po pobraniu mapy pojawia się błąd i wyskakuje komunikat:

Aplikacja nie może utworzyć mapy. Usuń pliki z folderu tymczasowego i ponownie rozpocznij aktualizację. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z garmin.

Z tym folderem tymczasowym jest tak że ja jako takiego nie mam bo na mac-u go nie ma.

Pozdrawiam
Radek
Pozdrawiam Radek


BMW Navigator V
Fenix 3 Sapphire
Futek
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 24 mar 2013 20:27
Lokalizacja: ZST

Re: City Navigator 2015.20

Postprzez Futek » Pn, 22 wrz 2014 14:09

Już sobie poradziłem. Instrukcja na MAC-a poniżej:

Prosze sie zastosowac do instrukci ponizej w celu naprawienia bledu pojawiajacego sie podcas instalacji map:


Proszę calkowicie usunac program Garmi Express.
Po usunieciu Garmin Express prosze wybrac z gornego menu opcje Go i nastepnie Go to Folder.
W polu textowym prosze wpisac ~/Library and click OK
Prosze otworzyc Performances
Prosze nacisnac i przeciagnac do smietnika com.garmin.renu.client.plist i com.garmin.renu.service.plist jesli .lockfile wersja tych plikow istnieje prosze rowniez wyrzucic do smietnika.
Prosze wrocic do folderu Library i otworzyc Application Support folder
Prosze otworzyc Garmin folder
Nacisnac i przeciagnac do smietnika folder Express
Wrocic do folderu Library
Otworzyc Caches folder
Nacisnac i przeciagnac do smietnika .garmin.renu.client and com.garmin.renu.service pliki
Oproznic smietnik.
Prosze zainstalowac Garmin Express na nowo
Pozdrawiam Radek


BMW Navigator V
Fenix 3 Sapphire
Futek
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 24 mar 2013 20:27
Lokalizacja: ZST

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości