Kenwood dnx521dab

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Kenwood dnx521dab

Postprzez Zgarbiony » Cz, 21 kwi 2016 13:42

Witam wszystkich miłośników GREMLINA. :D Ostatnio wszedłem w posiadanie takiego cudeńka jak w tytule. A przynajmniej tak mi się wydawało że cudeńka. Ponieważ na forum jest taki ogrom informacji, i w większości przypadków pisany językiem tak zagmatwanym (dla mnie), że pomyślałem sobie o próbie przebrnięcia przez to jak o próbie przepłynięcia Atlantyku na desce surfingowej. Ja na środek a fala mnie z powrotem. Ale OK. Pytanie 1- czy ktoś, podobnie jak ja, jest w posiadaniu takiego "cudeńka" co niby wszystko ma?
No muszę znaleźć kogoś do ponarzekania. Chyba że mnie oświeci i przestanę narzekać. Mam nawet instrukcję obsługi tego cosia ale tam nic nie ma. Jak włączyć to ja wiem. Znajdzie się KTOŚ?
Pytania kolejne zadam jak znajdę tego ktosia do narzekań. :mrgreen:
Zgarbiony
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 17 mar 2011 1:30

Re: Kenwood dnx521dab

Postprzez Zgarbiony » Śr, 22 lis 2017 12:59

Półtora roku minęło jak z bicza strzelił. Widzę że nie ma nikt tego cudeńka. A przynajmniej nie tutaj.
Zgarbiony
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 17 mar 2011 1:30


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grzes i 15 gości