[News] Garmin DriveAssist

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: [News] Garmin DriveAssist

Postprzez Zachu » Śr, 20 wrz 2017 11:11

Jeszcze parę obrazków.
Przy wjeździe "pod prąd" mamy informację i zmienia się ekran. Jak znajdę gdzieś błędną ulicę na mapie to zapiszę ;)
Jest też informacja o gruntowych, mam ustawione ich omijanie. Możliwe że jak dopuścimy to nie będzie takiego info.

147988.png

No i "opłaty drogowe". Mogą zamęczyć te komunikaty jak się jeździ za granica.

2578253.png

112924.png
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Postprzez wiencek » Śr, 20 wrz 2017 16:53

Zachu napisał(a):Jest też informacja o gruntowych, mam ustawione ich omijanie. Możliwe że jak dopuścimy to nie będzie takiego info.

To nie od tego to info.
Taki komunikat i wizualizacja śladu pojawia się gdy do celu musi nas poprowadzić po drodze z atrybutem zakazu ruchu.
W przypadku włączonego unikania gruntówek poprowadzi takową jeśli przy niej będzie cel. Ślad trasy wyświetlany będzie standardowy (jeśli brak zakazów).
Tomasz Więckowski
60CSx, Nüvi 760, DriveLuxe 50 + CNE, UMP-pcPL, Topo PL 100
wiencek

Postprzez Zachu » Cz, 21 wrz 2017 9:54

wiencek napisał(a):To nie od tego to info.
Taki komunikat i wizualizacja śladu pojawia się gdy do celu musi nas poprowadzić po drodze z atrybutem zakazu ruchu.

Dawno obrazek złapałem i nie pamiętałem. Masz rację.
Tu jeszcze na mapie jest skucha bo powinien być chodnik a widać jak by była gruntowa. To te typy pomylone u Garmina z map Here ;)
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze