Kenwood DNX7200 problem po aktualizacji oprogramowania

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Kenwood DNX7200 problem po aktualizacji oprogramowania

Postprzez asusx » Pn, 24 lip 2017 20:13

Witam Wszystkich ,

To mój pierwszy post na tym forum . Chciałbym się przywitać i przedstawić swój problem . Posiadam stację multimedialną DNX7200 i po aktualizacji oprogramowania Basemap do ver. 3.0 nawigacja niepoprawnie wyświetla jezyk polski a mianowicie po wybraniu jezyka polskiego wszystkie kafelki pod ikonami są puste. Próbowałem już chyba wszystkiego na co wpadłem . Podłaczyłem stację pod laptopa , próbowałem Webupdate-a , podmieniałem pliki w pamięci urządzenia, próbowałem na nowo użyć oprogramowania gupdate.gcd aby poprawił aktualizację , próbowałem również downgraudować soft do wersji wcześniejszych (oprogramowanie nie chciało wystartować z SD karty) . Wszystko na nic .. Jedyny pomysł jaki mi jeszcze został to skopiować plik gupdate.gcd do pamięci wewnętrznej urządzenia ale boję się ,że stacja może już nie wstać . Proszę o jakiekolwiek rady i wskazówki .. Pozdrawiam Marcin . Załączam też zdjęcia .. Dodam jeszcze ,że po wybraniu np. j. angielskiego wszystko wyświetlane jest bez problemu. Na jednym ze zdjęć jest katalog DNX7200 i ręcznie dodałem katalog keyboards z plikami kbd z innego urządzenia ale to również nic nie dało. Dodam jeszcze ,że nie tylko polski język (tylko jeśli chodzi o wyswietlanie bo wpisywac ulice i miasta można normalnie ) nie działa dzisiaj sprawdziłem ,że problem jest również ze Słoweńskim... Proszę o pomoc

IMG_20170724_204249.jpg

IMG_20170724_204258.jpg

IMG_20170724_204528.jpg
asusx
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 24 lip 2017 19:32

Re: Kenwood DNX7200 problem po aktualizacji oprogramowania

Postprzez Zgarbiony » N, 26 lis 2017 0:24

Obawiam się że na temat DNX-ów nikt nam tu nie pomoże. Pozdrawiam w niedoli...
Zgarbiony
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 17 mar 2011 1:30


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości