[New] Zūmo 396 LMT-S

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

[New] Zūmo 396 LMT-S

Postprzez wodzirej » Cz, 12 kwi 2018 3:36

Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: [New] Zūmo 396 LMT-S

Postprzez stoldar » Pn, 16 kwi 2018 12:28

Dużo się nie zmieniła :D . Upodobniła się do samochodowych. Poprzedni wyglądał bardziej pancernie. Ciekawe jak z kolorystyką ekranu.
Cena dla zachęty 100Euro mniej :wink:
stoldar
Początkujący
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz, 08 wrz 2011 22:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [New] Zūmo 396 LMT-S

Postprzez gumpinoga » Cz, 31 maja 2018 19:54

a ja wlasnie stalem sie wlascicielem tejze navi przez przypadek, i powiem ze nie zaluje
mialem przed nia 590,595 iwczesniej 390 i 395
595 jest topowa u Garmina i trzeba przyznac ze smiga ,obliczanie trwa sekundy,ponowne obliczenie tez dziala blyskawicznie
duzy wyswietlacz i funkcje smart,,,ale 396 ma te same funkcje smart ,jest lzejsza, mniejsza i chyba lepszy wyswietlacz ,kolory sa zywsze ,jest jasniejszy niz w 595
troche wilniej oblicza trasy ale wiadomo cena tez inna wiec nie ma co narzekac, i co jeszcze na plus ma? ano to ze ladowkra z TMC dziala na tym urzadzeniu :) wiec nie musi byc polaczony z internetem zeby miec kominikaty drogowe :)
jednym slowem ten sprzet zostaje u mnie na dluzej :) tym bardziej ze udalo mi sie go kupic nowe,,,za niespelna 1000 zl :)
gumpinoga
Początkujący
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 20:48


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości