City Navigator Europe NT 2018 brak map południowej Europy

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

City Navigator Europe NT 2018 brak map południowej Europy

Postprzez JakubK » So, 30 cze 2018 13:17

Witam wszystkich podróżujących na Garminie. Może ktoś z was pomoże mi w problemie który wystąpił po zakupie aktualizacji map City Navigator® Europe NT 2018.
Problem jest następujący: mapy nie posiadaja map południowej europy, po wejściu w menu nawigacji ( a jest nią stacja multimedialna kenwood dnx 4250bt) w moje mapy wyświetla mi się informacja ze moje mapy to : "oem cn europe ntu 2018 all north" Jak ściągnąc mapy południa?? A może macie jakis bezpośredni kontakt do garmin polska żebym mógł złożyć reaklmacje.
JakubK
Newbie

Re: City Navigator Europe NT 2018 brak map południowej Europy

Postprzez Zachu » N, 01 lip 2018 19:44

O jakiegoś czasu mapa Europy jest w dwóch plikach. Prawdopodobnie przy aktualizacji umieściłeś za mały nośnik pamięci albo nie aktywowałeś drugiej mapy.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Re: City Navigator Europe NT 2018 brak map południowej Europy

Postprzez JakubK » Pn, 02 lip 2018 8:17

moja karta ma 15gb wiec to raczej nie to. Jak aktywować 2 mapę?? Jak ściągam mape przez garmin express pokazuje mi ze mapa ma mieć 6,8gb. niestety jak sprawdzam zapełnienie karty jest tylko 4,6 gb. Wygląda to tak jakby wogole nie ściągał 2 mapy. Napisałem do garmina i czekam.

edit.

podziękowania dla supportu garmina. Zeby obie mapy zostały sciagniete na stacje multimedialną należy zrobić upgrade firmware'u do wersji 1.8. Po tej operacji sciaga 10gb map o south i north
Ostatnio edytowano Pn, 02 lip 2018 10:42 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie cytatu całości poprzedzającego postu
JakubK
Newbie

Powrót do Na drodze