Wyznaczanie trasy w Europie przez ump.

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Wyznaczanie trasy w Europie przez ump.

Postprzez mc205 » N, 09 wrz 2018 18:36

Byłem przekonany, że kiedyś korzystałem z funkcji wyznaczania trasy Warszawa np Ateny. Nuvi prowadziło mnie do Albanii i z powrotem przez Grecję. Obecnie zechciało mi się dokonać przeglądu dla trasy Warszawa Warna oraz Warszawa Sarande i klops. Czynność na PC. Trasa dociera np do Budapesztu (prawie) i dalej nic. Wydaje się, że przejrzałem tutejsze wątki i nic nie znalazłem. Czy jestem w błędzie że korzystałem, czy coś się zmieniło?
nuvi 255W, CNE NT 2009.11 ALL
mc205
Początkujący
 
Posty: 53
Dołączył(a): Wt, 30 gru 2008 10:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyznaczanie trasy w Europie przez ump.

Postprzez Alf/red/ » So, 13 paź 2018 13:13

Jeżeli przeliczsz na PC i mówisz o UMP, to pewnie na http://trasy.ump.waw.pl. To zmień maszynkę z "Samochód" na "Samochód EU". Cała EU jest za duża, żeby ją liczyć codziennie... (noo, potrzeba 26 godzin)
Alf/red/ + jutrzejsze UMP-pcPL + nüvi 360/CNE2008 + nüvi 765/CNE2010 + Vista HCx.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alf/red/
Radny
 
Posty: 1096
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:27
Lokalizacja: Szczęśliwice

Re: Wyznaczanie trasy w Europie przez ump.

Postprzez mc205 » Pn, 15 paź 2018 16:01

Wczoraj odpisywałem ale tutaj pustaka.
Zatem powtarzam "Dzięki Mistrzu". Po pierwsze jakoś nie zdawałem sobie sprawy z potrzeby takiej zmiany a po drugie u mnie nie łątwo było zauważyć tą możliwość. Lecz w sumie działa i o to chodziło. Uprzednio nic nie zmieniałem i nie wybierałem a trasę wyznaczałem. Ale człowiek się uczy.
nuvi 255W, CNE NT 2009.11 ALL
mc205
Początkujący
 
Posty: 53
Dołączył(a): Wt, 30 gru 2008 10:21
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości