Drive 5S

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Drive 5S

Postprzez pebro » Śr, 21 lis 2018 21:01

Pojutrze w Lidlu ma być w promocji nawigacja Drive 5S.
Czy ktoś orientuje się co to za cudo? Nawet na stronie Garmina nic nie znalazłem, jest tylko "51 LMT-s". Jako, że mam starego Garmina (nuvi200-nie smiać się :wink:) chyba czas na zmiany. Tamten był z niskiej półki i w zasadzie dużo lepszej nawigacji nie potrzebuję. Ale czy byłaby to zmiana na lepsze? Mnóstwo pytań i brak odpowiedzi:
- czy to jakiś wytwór tylko dla Lidla?
- jakie parametry (np. pamięć)?
- czy można do niej normalnie wgrywać mapy, POI itp.?
- czy ma zapis śladu?
- czy oprócz nawigacji ma jakieś dodatkowe funkcje (np. odtwarzanie filmów)?

Przy okazji, na stronie Garmina: Pamięć i pojemność baterii karta microSD™ (do nabycia osobno) - czy to oznacza, że nawigacja sama w sobie nie ma żadnej pamięci?
pebro
Początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt, 14 wrz 2010 19:46

Re: Drive 5S

Postprzez wodzirej » Cz, 22 lis 2018 1:31

Na stronie Garmina w wyszukiwarkę wrzuciłem 'drive' i w wynikach wyszukiwania nie widać modelu 'Drive 5S':
https://support.garmin.com/search/shopR ... op&q=drive
Podaj właściwą nazwę odbiornika, to wskażę Ci różnice między nuvi 200 (też kiedyś z nim jeździłem).
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: Drive 5S

Postprzez Dendro » Cz, 22 lis 2018 7:31

Witam! Też próbowałem "namierzyć" Drive 5S, też nieskutecznie... Mam jednak informację, która rzuca światło na ten model. Mój podręcznik użytkownika do modelu LMT-S jest jednocześnie podręcznikiem do 5S (tak informacja widnieje na stronie tytułowej!). To by wskazywało na to, że funkcjonalnie jest tożsamy z 5S. Pozdrawiam!
Dendro
Początkujący
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr, 15 paź 2008 22:08

Re: Drive 5S

Postprzez Zachu » Cz, 22 lis 2018 16:50

To najprostszy Drive tylko z opcją regionalną. Spójrzcie na mapkę w sklepie . Tam jest Europa Zachodnia i Polska.
Żadna promocja. Po przedniej gdzie był za 450 u mnie leży przeceniony na 299 ;)
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drive 5S

Postprzez pebro » Cz, 22 lis 2018 21:14

wodzirej napisał(a):Podaj właściwą nazwę odbiornika, to wskażę Ci różnice między nuvi 200 (też kiedyś z nim jeździłem).

Jakbym wiedział więcej to bym nie pytał ;)
Zachu napisał(a):Żadna promocja. Po przedniej gdzie był za 450 u mnie leży przeceniony na 299 ;)

Teraz ma być po 249, ale w sumie masz rację, ma być tylko w jednym sklepie :(
pebro
Początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt, 14 wrz 2010 19:46


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości