Czy zgłaszać policję z suszarką?-"Zgłoś kamere moniturującą"

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Czy zgłaszać policję z suszarką?-"Zgłoś kamere moniturującą"

Postprzez piotrekpila18 » Pn, 31 gru 2018 11:12

Od niedawna jestem nowym użytkownikiem Garmina (model Garmin Drive 51) i zastanawiam się czy zgłaszać policje stojącą z suszarką poprzez funkcje "zgłoś kamere monitorującą"? Czy bardziej to chodzi o kamery stacjonarne i moje zgłoszenie i tak nic nie da bo pojawi się to z kilkudniowym opóźnieniem czy tak natychmiast jak w yanosik?
piotrekpila18
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 31 gru 2018 11:05

Re: Czy zgłaszać policję z suszarką?-"Zgłoś kamere moniturującą"

Postprzez Zachu » Pn, 31 gru 2018 12:05

Nie wiem co tam się zgłasza. Ja zgłaszałem fotoradar stały to przez miesiąc się nie pojawił. Dałem se spokój.
Możesz śmaiło złaszać do UMP i tam dłużej niż tydzień nie będziesz czekał na zmiany.
Tu wszystko poczytasz viewforum.php?f=30 a tu pobierasz http://www.ump.waw.pl/wszystkie.html
Jak to ogarnąć http://ump.fuw.edu.pl/wiki/Fotoradary
Na początek przygody, chociaż cały czas się dezaktualizuje viewtopic.php?f=1&t=8858
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy zgłaszać policję z suszarką?-"Zgłoś kamere moniturującą"

Postprzez piotrekpila18 » Pn, 31 gru 2018 14:04

Bardziej mi chodziło o to czy to na bieżąco jest uaktualniane cos jak Yanosika le widze ze ani w jednym ani w drugim rozwiązaniu tak nie jes,t więc nie ma sensu tam nic zgłaszać. No chyba że radary "stałe" a nie policje z suszarką. Dzieki za odp i pozdrawiam
piotrekpila18
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 31 gru 2018 11:05


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron