Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/
maku napisał(a):Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
maku napisał(a):po moich przejściach z CN9 w okolicach Poznania i w samym mieście jakoś nie bardzo wierzę w jego nawigowanie po Polsce.
maku napisał(a):No to usunąłem. Nie mam takiego pliku w urządzeniu.
Nie pomyślałem to fakt ale nawet nie wiedziałem że jest tam jakaś mapa bazowa.
easyrider napisał(a):No ale po co komu taka niedokładna mapa bazowa jest potrzebna?
PouchX napisał(a):easyrider napisał(a):No ale po co komu taka niedokładna mapa bazowa jest potrzebna?
Jest bardzo potrzebna np w przypadku odbiornikow z USA, w ktorych mapy typu GPMapa skaluja sie tak ze poyzej 5km (oddalenie) nie widac juz nic!!!
Nawet głównych dróg.. kompletnie nic..
frasun napisał(a):Jeśli, ktoś nie chce czekać lub chciałby mieć szczegółową mapę bazową całego świata, może pobrać plik z updatem do iQue3600.
http://www.garmin.com/support/download_ ... jsp?id=461
Po rozpakowaniu pobranego pliku, wystarczy skopiować zawarty w archiwum plik gmapbmap.img do GPS. Ten 30 megowy plik zawiera mapę bazową całego świata, która działa nie tylko w iQue, ale także w Nuvi, Zumo i SP5X0.
Pozdrawiam,
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości