aktualizacja gpmapy do 5

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

aktualizacja gpmapy do 5

Postprzez disam » Wt, 17 kwi 2007 18:48

Witam serdecznie

Od niedawna jestem posiadaczem nuvi 360T z zainstalowana gpmapa 4.Skorzystalem z aktualnej promocji i dostalem aktualizacje gpmape 5,mam ja teraz na swoim koncie do pobrania.
Mam problem,nie wiem jak mam ja teraz zainstalowac na swoim garminie.Czy wyrzucic gpmape 4 i dopiero wtedy wgrac upgrade 5?W ogole jak to zrobic?instrukcje do gpsa dzieciak mi gdzies zapodzial a gpmape 4 wgrywali mi w sklepie.Jak wyglada proces aktualizacji?
Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam ze zasmiecam forum takimi dla niektorych podstawami ale naprawde nie mam pojecia jak mam to teraz zrobic.

Pozdrawiam
disam
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 17 kwi 2007 17:34

Postprzez steel » Wt, 17 kwi 2007 18:53

Jak uaktualniałem mapy z CN8 do 9 poprostu po autostarcie wyskoczyły mi opcje do wybrania. Jedną z nich była opcja aktualizacji nuvi. Po tym zainstalowało mi cn9 na kompie, potem zapytało o unlock code a potem sa przerzucił mapki na urządzenie. Podejrzewam, że gpmapa będzie podobnie
steel
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): So, 14 kwi 2007 11:22
Lokalizacja: Evesham

Postprzez maku » Wt, 17 kwi 2007 19:07

Nie znam niestety tego urządzenia.
Moim SPc510 zrobiłem tak że podpiąłem do Peceta. Zaznaczyłem w Mapsource mapy które chcę przesłać do urządzenia. Potem wybierasz prześlij do urządzenia, wybierasz to urządzenie z listy która się powinna wyświetlić i to wszystko.
A i oczywiście nie zapomnij odblokować mapy w MapSource dla twojej zabawki.
GP4 możesz wyrzucić lub zostawić zależy to tylko od tego czy wystarczy ci pamięci. Choć nie jestem pewien czy u mnie sama się nie wyrzuciła przy tej operacji.
Jak by co to mam nadzieję że mądrzejsi ode mnie zaraz mnie poprawią i naprowadzą Cię na właściwy trop.
maku
Początkujący
 
Posty: 69
Dołączył(a): Pn, 02 kwi 2007 15:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez disam » Śr, 18 kwi 2007 2:00

Dziekuje panowie.Dzieki wam udalo mi sie wszystko dobrze zainstalowac.
Pozdrawiam
disam
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 17 kwi 2007 17:34


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości