NUVI 660 i kategoryzacja POI

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

NUVI 660 i kategoryzacja POI

Postprzez spidi35 » Wt, 15 maja 2007 15:00

Witam bawiłem się niedawno nuvi 660 u kologi :D . To co mnie zdziwiło to brak zkategoryzwanych POI. Jak chciałem wybrać poi nie było podziału na np transport, instytucje publiczne itd. Czy wszystkie nuvi tak mają czy może u mojego kolegi jest coś nie tak. Jest to conajmniej dziwne. Powiedzmy że chce wybrać z poi lotnisko jakieś, ale muszę się przekopać przez wszystkei poi czyli dworce autobósowe, szpitale itd. Czy jest na to jakaś rada? Czy poprostu garmin tak sobie wymyślił i tak ma być.
spidi35
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 15 maja 2007 5:51

Postprzez jewti » Wt, 15 maja 2007 17:13

W nuvi jest podział Gastronomia,Stacje Benzynowe, Banki Bankomat, Zakwaterowanie, Zakupy, Parking, Rozrywka, Rekreacja, Atrakcje, Służby Publiczne, Szpitale, Transport, Autousługi i oczywiście Podaj Nazwę.

Także chyba żle wszedłeś
Pozdrawiam L>J

Nuvi 660 CNE NT 2011.10 + Gp Mapa 2010.1 + UMP pcPL
jewti
Początkujący
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 18:45
Lokalizacja: Szczecin/Karpacz

Postprzez Skie » N, 20 maja 2007 16:16

W ten sposob dziela sie POI wbudowane w Garmina. Te co wgrywasz osobno, zciagniete z netu lądują w jednym worku.
pozdrawiam
Skie
--------------------------------------------------
Garmin Nuvi 660
Avatar użytkownika
Skie
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr, 09 maja 2007 20:58

Postprzez wodzirej » N, 20 maja 2007 19:08

Co prawda mam nuvi 670, ale menu 660 jest chyba tak samo rozmieszczone. Rada jest taka, jak wymyślił sobie Garmin, czyli przyciskasz w następującej kolejności:

Dokąd ==> Punkty szczególne (druga ikonka od prawej u góry)
i masz wyświetlone ikony do wyboru 14 kategorii POI (Podaję je w kolejności od góry, od lewej):
'Podaj nazwe', 'Gastronomia', 'Stacje beznynowe', 'Bank/Bankomat', 'Zakwaterowanie', 'Zakupy', 'Parking', 'Rozrywka', (strzałka w dół), 'Rekreacja', 'Atrakcje', 'Służby publiczne', 'Szpitale', 'Transport', 'Autouslugi'.
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości