GARMIN NUVI 350 błedne informacje

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

GARMIN NUVI 350 błedne informacje

Postprzez czeslaw555 » So, 17 mar 2007 14:34

nabylem ostatnio garmina nuvi 350 i mam tak uwagi ,bedac w niemczech jadac autobana ,chcialem zatankowac paliwo najblizsza stacja na drodze byla za ok 70km ,wiec kliknelem zeby nawi wskazala mi droge do najblizszej stacj CPN po za autostrada. no i zaczal sie cyrk klikam ikone stacje paliw, pokazuje mi w jakiej odleglosci sie znajduja rozne stacje i tu dodatkowo trzeba sie orientowac w kierunkach polnoc,poludnie,wsch,zach,Nie mam pojecia o tych kierunkach wybralem najblizsza stacje paliw ,garmin zaczal mnie prowadzic do najblizego zjazdu i .... nakazal wjechac na autobane w przeciwnym kierunku !! Po 1 nie bylo tam zadnej stacji (na autobanie)Po 2 nawet jakby byla to zawrocenie z autobany we wlasciwym kierunku jazdy bylo za ok 30km.Cale szczescie mialem swoja stara nawigacje asusa mypal i ta wskazal mi stacje za ok 2km w wiosce ,no i szczesliwie zatankowalem :).O dziwo stojac nawet na tej stacji garmin jej nie podawal ze taka tu jest .O co chodzi nie rozumiem,cos nie tak zrobilem? no i drugie pytanie czy idzie usunac znaczek pokazujacy caly czas na mapie gdzie jest kierunek północny,wkurza mnie to ,to tylko chyba amerykanie sie posługują taką opcja.Pozdr.
czeslaw555
Bywalec
 
Posty: 276
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 14:24
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez frasun » N, 18 mar 2007 9:08

Szukając POI (np. stacji paliw) w czasie nawigacji, musisz zaznaczyć opcję szukaj blisko aktywnej trasy, wtedy nie masz żadnego problemu ze znalezieniem, wszystkich stacji w okolicach autostrady, również tych, które są zlokalizowane w pobliskich wioskach.
Pozdrawiam,
Piotrek
Obecnie Nuvi 3790T/
3490 (UMP, CNE 2013.30, GPMapa 2010.3) + Smartphone Link - Live Traffic & Safety Cameras
Obrazek
frasun
Radny
 
Posty: 3775
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:34

Postprzez czeslaw555 » N, 18 mar 2007 12:59

problem w tym ze tak wlasnie zaznaczylem jak piszesz i wyszly jakies takie bledne informacje.Moze inaczej ,pokazywal mi w podgladzie tylko firmowe stacje paliw np shell ,bp.itd tej wioskowej nie pokazal gdyz byla to jakas chyba lokalna stacja .Nie wiem jakimi kryteriami sie kieruje nawigacaj garmina szukajac wlasnie stacji paliw .W nawi z mapa tom tom nie bylo problemu widzi wszystkie stacje i te nie firmowe tez, lae czemu tak jest?
czeslaw555
Bywalec
 
Posty: 276
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 14:24
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości