nabylem ostatnio garmina nuvi 350 i mam tak uwagi ,bedac w niemczech jadac autobana ,chcialem zatankowac paliwo najblizsza stacja na drodze byla za ok 70km ,wiec kliknelem zeby nawi wskazala mi droge do najblizszej stacj CPN po za autostrada. no i zaczal sie cyrk klikam ikone stacje paliw, pokazuje mi w jakiej odleglosci sie znajduja rozne stacje i tu dodatkowo trzeba sie orientowac w kierunkach polnoc,poludnie,wsch,zach,Nie mam pojecia o tych kierunkach wybralem najblizsza stacje paliw ,garmin zaczal mnie prowadzic do najblizego zjazdu i .... nakazal wjechac na autobane w przeciwnym kierunku !! Po 1 nie bylo tam zadnej stacji (na autobanie)Po 2 nawet jakby byla to zawrocenie z autobany we wlasciwym kierunku jazdy bylo za ok 30km.Cale szczescie mialem swoja stara nawigacje asusa mypal i ta wskazal mi stacje za ok 2km w wiosce ,no i szczesliwie zatankowalem
.O dziwo stojac nawet na tej stacji garmin jej nie podawal ze taka tu jest .O co chodzi nie rozumiem,cos nie tak zrobilem? no i drugie pytanie czy idzie usunac znaczek pokazujacy caly czas na mapie gdzie jest kierunek północny,wkurza mnie to ,to tylko chyba amerykanie sie posługują taką opcja.Pozdr.