Interaktywny przewodnik

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Interaktywny przewodnik

Postprzez Zachu » N, 19 sty 2014 11:56

Tylko to jest dla Brytanii. Tu masz dla Włoch http://www.amazon.co.uk/AA-Best-Drives- ... 0749550783 ale nie widzę jako TG dla Garmina.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Interaktywny przewodnik

Postprzez Artur » N, 19 sty 2014 12:25

Wiem, że to inna seria (tamto Best Drives a a na Włochy jest Essential - są też dla wybranych miast), chodziło mi bardziej nie o trasy a o rozbudowane informacje o POI (np. z mówionym tekstem, obrazkami itp.). Zagrzeb z chorwackiej strony Garmina ma ok. 5 MB a te po ok. 20 MB - powinno być w nich trochę więcej.
Nie mogę znaleźć dokładniejszej informacji jak to wygląda w Garminie - chyba jednak kupię na próbę i sprawdzę.
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Re: Interaktywny przewodnik

Postprzez strazsam » N, 19 sty 2014 14:27

Artur
to co pokazałeś na YouTube to chyba jakaś staroć - " Przesłano 12 sie 2009
An overview of the AA Best Drives - Britain guide for your Garmin."

Ja zakupiłem kiedyś "AA Rome Guide" na ręczniaka i jest więcej POI oraz ich opisy i zdjęcia brak jakichkolwiek tras do zwiedzania. Może inaczej to by było na zwykłej samochodówce. Ale ogólnie d.... nie urywa.
strazsam
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 22 lis 2009 12:25

Re: Interaktywny przewodnik

Postprzez Artur » N, 19 sty 2014 15:52

strazsam napisał(a):to co pokazałeś na YouTube to chyba jakaś staroć

No staroć. Ale jak to w przypadku firmy "G", starocie często są lepsze niż to co dziś. A chodziło mi o to, że robione jest to na podstawie książek tego samego wydawnictwa, więc miałem nadzieję, że technika też jest podobna.
strazsam napisał(a):Ja zakupiłem kiedyś "AA Rome Guide" [....] Ale ogólnie d.... nie urywa.

I właśnie o to mi chodziło - opinie osób, które używały tych "cudów". Możesz coś więcej napisać?
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Re: Interaktywny przewodnik

Postprzez strazsam » Wt, 21 sty 2014 21:33

Tak po prawdzie informacje które otrzymałem z "AA Rome Guide"nie pomogły w podróży, ponieważ i tak POI do tras wybierałem z mapy jeszcze w domu. W moi przypadku chętnie bym widział w przewodniku parę propozycji tras do zwiedzania miasta - z uwzględnieniem komunikacji miejskiej. Właściwie to wszystko już napisałem. Ale, jeśli masz konkretne pytania to pisz.
strazsam
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 22 lis 2009 12:25

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości