Francja - Paryż i co dalej ?

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Francja - Paryż i co dalej ?

Postprzez tygrysek4ever » Cz, 12 lip 2007 19:32

Kolejne pytanko od poczatkujacego :oops: Chce zrobic urodzinowa niespodzianke mojej kobiecie i podstepnie zabrac ja do Paryza. :D Z Londynu to nie tak daleko. Moze uda sie zachowac w tajemniecy cel podrozy dluzej, niz do Dover czy Dunkierki. I tu problem. Moj Nuvi 600 ma preinstalowane regiony: UK i Ireland. Francja tylko po lepkach. Jak sie domyslacie, mozna wybrac Paryz w wyborze Dokad>Miasta. Nie ma jednak wyszukiwania po kodzie/adresie. Dolina. Mam 2GB pusta karte pamieci do GPS-a, jednak zadnego doswiadczenia. Co radzicie? Moze ktos cos wie o jakims demo, alternatywnej mapie Francji / Paryza? Pomozcie. :!:
Wszystkich kobiet nie zdobedziesz... Ale trzeba probowac!
Avatar użytkownika
tygrysek4ever
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 14 cze 2007 16:36
Lokalizacja: UK

Postprzez Azzie » N, 15 lip 2007 22:17

A do czego ma ta mapa służyć? Jako mapa drogowa to MG/CNE we Francji wymiata (dla przykładu: ale się dzisiaj zdziwiłem że Destinator 6 nie wie o otwartym w marcu nowym kawałku A51; w CNE9 już jest!), więc może po prostu odblokuj sobie Francję? :-) Z tego co słyszałem to przy upgrade jednego regionu do CNE9 dostawało się automatycznie wszystkie regiony - może Ciebie to dotyczy?

Jeśli chcesz mieć po prostu jakiś mapowy podkład pod wskaźnik pozycji, to możesz też rozważyć GPSTopo 5 (Ile de France). Za 100 euro dostajesz dokładną mapę topograficzną Paryża i okolic, ale z POI i routingiem będzie kiepsko. Do zwiedzania wybrałbym jednak CNE - są atrakcje, stacje metra, restauracje, etc.
Obecnie:Garmin 3590LMT z City Navigator Europe - trasa
Garmin 62S z Topo Switzerland v3 - outdoor
Dawniej:Garmin Vista, 60CS, Oregon 300 i inne
Avatar użytkownika
Azzie
Radny
 
Posty: 913
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 1:20
Lokalizacja: Zurich


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron