V Zlot zakręconych - centrum Polski

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Postprzez GPS Maniak » Pn, 31 mar 2008 13:15

consigliero napisał(a): spodziewaliśmy się że będzie bardziej turystycznie, aby częsciowo sobie zrekompensować brak ruchu, ...

Turystyczne wypady wymagają wczesnej pobudki, a to stoi w sprzeczności z "nocnymi Polaków rozmowami", a głównie po to - przynajmnej niektórzy z nas - jeżdżą na dwudniowe Zloty.

Zobacz, że my spotykami się także poza Zlotami - właśnie w celach turystycznych. Wówczas idziemy spać o przyzwoitej godzinie, a rano zarzucamy plecaki i każdy zgodnie z własnymi upodobaniami i własną kondycją wypala gdzieś w teren.

Jeżeli chodzi o Zloty to sądzę, że bardziej turystyczny charakter będzie miał Zlot na Roztoczu. To - dla większości - dość daleko, zatem nie opłaca się jechać na 2 dni, no i dłuższy pobyt na pewno wykorzystamy na wędrówki.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Bogna » Pn, 31 mar 2008 15:02

GPS Maniak napisał(a):
Bogna napisał(a):No dobra, :roll: czy jeszcze ktoś... przyłączy się do tej licytacji :?:

Po co? I tak wiadomo, że zawsze ostatni kładłem się spać :D :D :D


Wiadomo "ktoś musi czuwać, żeby spać mógł ktoś". A kto będzie nad wszystkimi czuwał, jak nie Guru. :wink: :lol: :D

GPS Maniak napisał(a):Dodam, że oczywiście kiedy ja się kładłem - Janek wstawał. Tak właśnie uzupełniają się prawdziwi kumple 8)


Nic dodać, nic ująć. :P :twisted: :) 8)
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Artur » Pn, 31 mar 2008 16:16

Wreszcie i ja dotarłem do domu i mogę podziękować. Zatem wszystkim dziękuję za miłe towarzystwo a szczególnie Damianowi za dobrą organizację i wynalezienie fajnego miejsca. Obowiązki rodzinne nie pozwoliły mi na uczestnictwo w "nocnych Polaków rozmowach" w takim zakresie w jakim bym chciał, ale i tak będę je miło wspominał. Dużą przyjemnością było Was wszystkich poznać, szkoda tylko, że Frasun i Alfred mogli być z nami tak krótko.
Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Artur
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Postprzez Saab » Pn, 31 mar 2008 19:58

Witam
Damian wielkie dzieki za tak fajnie zorganizowany V zlot , bylo super i duzo sie nuczylem jak na poczatkujacego :D Tak trzymac :lol:
Pozdrawiam
M.N.
Kto pyta nie błądzi .
Nüvi 760,CNE NT 2009 , GPMapa NT 2007.4,UMP pcPL
Nuvi 3490 LMT
Saab
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 25 lut 2008 18:44
Lokalizacja: Krakow

Postprzez jgj » Pn, 31 mar 2008 20:04

Bogna napisał(a):
A co do reszty, czy mogę wnosić, iż te "nocne Polaków" to tylko dla wytrwałych były :?: No cóż, młódź raczej nigdy do zbyt mocnych (poza wyjatkami oczywiście :wink: ) nie należała... :lol:
Ja bym sprostała :wink: :twisted: - jakiem nocny marek :P


psiakość, może w końcu uda mi się wyrwać na zlot i wtedy sprawdzimy... :twisted:
jgj
62s, 60csx, nuvi 765T, Krapkowice, TOPO_100, http://www.makama.eu
Obrazek
Avatar użytkownika
jgj
Bywalec
 
Posty: 264
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 21:58
Lokalizacja: Kraków, Krapkowice

Postprzez GPS Maniak » Pn, 31 mar 2008 21:23

jgj napisał(a):psiakość, może w końcu uda mi się wyrwać na zlot i wtedy sprawdzimy... :twisted:

No .... Bogna wygląda na twardą zawodniczkę. A znamy ją bliżej niż ona sama sądzi 8)
W końcu na Zlocie był dostęp do netu, a portal "nasza klasa" nie na darmo jest uważany za jeden z najbardziej popularnych :wink:

Ale fakt. Mamy wszyscy nadzieję, że na jakimś zlocie przetestujemy wytrzymałość Bogny w tych nocnych rozmowach. Jurek (jgj) może też przyjedzie?
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Bogna » Pn, 31 mar 2008 21:55

GPS Maniak napisał(a):No .... Bogna wygląda na twardą zawodniczkę. A znamy ją bliżej niż ona sama sądzi 8)
W końcu na Zlocie był dostęp do netu, a portal "nasza klasa" nie na darmo jest uważany za jeden z najbardziej popularnych :wink:


No ładne rzeczy :oops:. Szybki rachunek sumienia i wychodzi na to, że... To już nie mieliście nic 'lepsiejszego' do roboty na Zlocie, jak bawić się w CIA, FBI :?: :!: :wink:

GPS Maniak napisał(a):Ale fakt. Mamy wszyscy nadzieję, że na jakimś zlocie przetestujemy wytrzymałość Bogny w tych nocnych rozmowach. Jurek (jgj) może też przyjedzie?


Też mam nadzieję spotkać na którymś kolejnym Zlocie Maniaków Garmina... 8) :roll:. Oj Lechu i wtedy to juz nie Ty ostatni się spać położysz :twisted: :wink:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez GPS Maniak » Pn, 31 mar 2008 22:04

Bogna napisał(a):To już nie mieliście nic 'lepsiejszego' do roboty na Zlocie, jak bawić się w CIA, FBI :?: :!: :wink:

Po prostu jako jedna z niewielu osób z czołówki aktywistów Garniaka nie stawiłaś się na Zlocie i za Tobą tęskniliśmy. Dlatego trochę sobie o Tobie pogadliśmy. Nie piekły uszy? :oops:

Bogna napisał(a): Oj Lechu i wtedy to juz nie Ty ostatni się spać położysz :twisted: :wink:

Spokojnie :D Jeżeli tylko nie sięgnę po kielonka coby mnie nie zgięło, a będę raczył się wyłącznie złocistym płynem to na pewno będę się kładł ostatni. Po prostu lubię te nocne klimaty, lubię świt "na chmielu" i w ogóle jestem rozrywkowy gość :twisted:
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Bogna » Pn, 31 mar 2008 22:46

GPS Maniak napisał(a):Po prostu jako jedna z niewielu osób z czołówki aktywistów Garniaka nie stawiłaś się na Zlocie i za Tobą tęskniliśmy. Dlatego trochę sobie o Tobie pogadliśmy. Nie piekły uszy? :oops:


Nie tylko uszy piekły :oops: , ale i jakąś dziwną czkawką odbijało mi się to Wasze śledztwo :roll: :wink:. Teraz to już 'jestem w domu'... :wink:

GPS Maniak napisał(a):a będę raczył się wyłącznie złocistym płynem to na pewno będę się kładł ostatni. Po prostu lubię te nocne klimaty, lubię świt "na chmielu" i w ogóle jestem rozrywkowy gość :twisted:


Jak dla mnie, to jedna 'halbka' tego perlisto-złocistego napoju i bez wkładki, na całe te nocne Polaków... 8) :P w zupełnosci wystarczy. Oczywiście mam na myśli tylko jeden dzień, następnego, 'apiać od nowa' :wink: :lol:, czyli kolejna szklanica bez wkładki. :twisted:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez SP2BZW » Pn, 31 mar 2008 22:50

Bogna napisał(a):Jak dla mnie, to jedna 'halbka' tego perlisto-złocistego napoju i bez wkładki, na całe te nocne Polaków... 8)

o Bosze... tylko pół piwa :?: to po co marnować całą noc :?: :twisted:
SP2BZW
 

Postprzez Bogna » Pn, 31 mar 2008 23:12

SP2BZW napisał(a):o Bosze... tylko pół piwa :?: to po co marnować całą noc :?: :twisted:


Nie pół piwa, tylko pół litra piwa. :P :lol: Inaczej rzeczywiście noc zmarnowana. :wink: Wprawdziem nie Ślązaczka, ino Kaszubka z urodzenia, ale zawsze wydawało mi się, że 'halbka' to jedno piwo w półlitrowym kuflu... :wink: U nas jeszcze dodają doń soku malinowego :P. Z wiśniowym też dobre :wink:.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez SP2BZW » Wt, 01 kwi 2008 0:05

Bogna napisał(a):Nie pół piwa, tylko pół litra piwa. :P :lol: Inaczej rzeczywiście noc zmarnowana. :wink: Wprawdziem nie Ślązaczka, ino Kaszubka z urodzenia, ale zawsze wydawało mi się, że 'halbka' to jedno piwo w półlitrowym kuflu... :wink: U nas jeszcze dodają doń soku malinowego :P. Z wiśniowym też dobre :wink:.

pół piwa (nie znam slangu poznańskiego) zacytowałem przez analogię połowy papierosa :D
http://www.poznan.pl/mim/public/slownik ... 7C107%7C97
a z sokiem to się zgadza... dlatego moja małżonka uwielbia jeżdzić do Sopotu :lol:

P.S. tak czy inaczej... pół litra piwa IMHO to starcza nawet na 15 minut a gdzie cała noc :twisted:
SP2BZW
 

Postprzez Bogna » Wt, 01 kwi 2008 0:55

Przejrzałam słowniki gwary śląskiej online i rzeczywiście z tym pół litrem to miałam wprawdzie rację, ale... to o wódkę chodziło. :?
http://wegry.w.interia.pl/historia/slownik.html
http://www.mhk.katowice.pl/korfanty/dane/gwara.htm
http://stud.wsi.edu.pl/~simojzyk/gwara/gwara.html
http://zabrze.aplus.pl/zabrze%20gwara%20slaska1n.html

Cóż, wódki czystej nie pijam :( (jakiś cienki drink, co najwyżej). A jak już, to dobre wino (wytrawne), albo kufelek pólitrowy 'chmielaka'.
:wink: Każdy ma swoje skromne zdanie, ja też - w zupełności kufeleczek wystarczy, nawet na... kilkanaście godzin taaakiej nocy :wink: i w taaaakim towarzystwie. :lol: :P :D 8)
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ZYSKI » Wt, 01 kwi 2008 5:17

Co za wspaniała konwersacja :D zapraszamy Bogna na nastepne spotaknie a napewno będzie złocisty napój ( jak to Lechu nazywa) oczywiscie i dobry drink tez sie znajdzie. Za napojem nie przepadam a cos ostrzejszego i owszem :D
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

W temacie

Postprzez zarys » Wt, 01 kwi 2008 8:26

Po pierwsze DAMIAN- wielkie dzięki za trud zorganizowania spotkania, za znalezienie tego urokliwego miejsca a z drugiej strony za zapewnienia komfortowych warunków pobytu z dobrą wyżerką.
Atmosfera była wspaniała co widać z wcześniejszych postów. Trzymałem się w moim pojęciu dobrze- do chwili gdy Darek poddał mnie badaniu na alkomacie- od tego momentu czułem się nawalony jak stodoła. Po 18-tej ruszyłem w stronę domu korzystając z CNE-2008 i wybierałem drogi nieutwardzone i leśne dukty bo według CB na wszystkich drogach asfaltowych stała policja z alkomatami. Do spotkania z dzikiem nie doszło więc szczęśliwie wylądowaliśmy w domu gdzieś około 23.00.
[/b] Zyski[b] ja też proszę o zdjęcia.
NA koniec dziękuję wszystkim uczestnikom zlotu za to, że byli, za to, że BYLI WYROZUMIALI a sympatyków zachęcam do uczestnictwa w kolejnym zlocie.
ps Jeżemu dziękuję za Colorado 400C - teraz to ja mam dylemat co wybrać na rower, ale mam także na min dwa miesiące zajęcia z oswajaniem nowego sprzęta.
Pozdrawiam
Ryszard
GPSmap60CSx,COLO 400C,Nuvi 1490T+nuLifeTime Europe,
GPmapa2009v3,CSAv5 i inne UMP,y, ostatnio NAVI COMAND NTG4 z mapami NaviSat, komórka LG GT540 z GPS.
zarys
Bywalec
 
Posty: 376
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 18:12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron