Zloty I - II - III

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Zloty I - II - III

Postprzez SP2BZW » Pn, 01 lut 2010 22:43

historyczne listy :D przekopiowane z forum. garmin.pl (obecnie http://forum.excel24.pl)

jeżeli ktoś chce uzupełnić albo zaktualizować listę o osoby które nie dojechały to proszę o pomoc :!:


I - Kąty k/Murowanej Gośliny

Bez noclegu:
01. elmer
02. Kolega z Poznania ....
03. PouchX

Z noclegiem - w pokojach:
-----------------
03. ZYSKI
04. Kaufman
05. Michal_BB
-----------------
06. Grinch
07. Grinch żona "Zofia"
-----------------
08. Darek SP2BZW
09. Jarek SQ2BZW
-----------------
10. Ryzaj
11. Jadwiga
-----------------
12. GPSManiak
13. GPS Maniak Junior
14. pmcomp
----------------
Z noclegiem - "gleba":
-----------------
15. Mariusz Domżalski
16. Andrzej Kurowski
17. Andrzej "popej"
18. Kolega ze Śremu /???/

======================================================================================================================================

II - Schronisko na Śnieżniku

1. Grinch + żona (znana co niektórym) Agnieszka - nocleg w wyzywieniem
2. GPS Maniak - warunki obojętne. Wyżerkę, browara i śpiwór mogę zabrać
3. SP2BZW - nocleg z piciem i wyżywieniem
4. Peelar + Zuzia - warunki także obojętne. Turystyczna i paprykarz, karimatę i śpiwór też mogę dygać co do bronksa to zależy od zdrowia
5. ---------------
6. Magnoom - zakwaterowanie dowolne, dostosuję się do wszystkiego
7. ZYSKI + kolega fotoiamator
8. GPS Maniak Jr. - pełna swoboda jeśli chodzi o warunki i trunki, prowiant też mogę zabrać.
9. Ryzaj + żona Jadwiga-nocleg plus wyżywienie browar zabiorę,
10. Mariusz D. - teraz uwaga: z żoną !! - nasza fura padła więc przyjedziemy w komplecie z Jackiem Wo., ktory niebawem sie sam zapisze,
11. Jacek Wo. + żona Magdalena - przyjazd w piątek póżnym wieczorem, noclegi + wyżywienie, trunki własne
12. pmcomp (sam jak se nikogo po drodze nie znajdzie Wink , jak zwykle przyjedzie z własną lodówką co by zimne browce pić, jeść będzie to co wszyscy, pić jeszcze więcej i bawić się, bawić ....).
13. Michał - jestem z Wrocławia, gdyby ktoś przypadkiem miał wolne miejsce w samochodzie to bardzo proszę pamiętać o mnie.
14. Moi + żona Dorota
15. Kaufman - jeszcze nie wiem na jak długo ale jeśli z noclegiem to i z jedzonkiem. Browary wytargam na grzbiecie.

======================================================================================================================================

III - Chłapowo k/Władysławowa

0. Ryzaj....
1. ZYSKI (od piątku do niedzieki - warunki obojętne) PRZECIĘCIE TAK
2. GPS Maniak (od piątku do niedzieli - warunki obojętne) z kutra i ze zwiedzania rezygnuję
3. Magnoom + Agnieszka (pokój 2-u lub 4-ro osobowy od piątku do niedzieli) wybieramy zwiedzanie portu Mar.Woj./Żarnowca/Helu/Plaży
4. GPS Maniak Jr. (wyposażenie jw.) na pewno bez kutra, zwiedzanie portu wojennego na 90% [Dane wysłane 2007.02.12]
5. Darek SP2BZW + Ikar + syn lub żona (pokój 2-u osobowy od piątku do niedziel) z kutra rezygnujemy PRZECIĘCIE TAK
6. Kaufman (biorę otwieracz do browarów)
7. PouchX (spanko i kieliszek... potwierdzenia jeszcze na tydzień przed)
8. Old Smuggler (spanko mobilne + 18 skrzynek ulubionego napoju do potrzeb własnych i "przyjaciół Puchatka") port wojenny
9. pmcomp (ja chcę w łóżeczku Laughing , lodóweczka jak zwykle ze sobą)
10.czart (musi byc lod do scotch'a)
11. Mariusz D. (trumna) + Ania (pobyt (nie od piatku) - od soboty do niedzieli) wybieramy zwiedzanie portu wojennego
12. Grinch + Agnieszka (zalecany pokój 2-u lub 4-ro osobowy od piatku do niedzieli) wybieramy zwiedzanie portu wojennego
13. Michał, Wrocław. Bez szczególnych wymagań Wybieram zwiedzanie MarWoju/Żarnowca.
14. ---------------
15. Topik z żoną i córką (sobota - z wyżywienia chętnie skorzystamy) z kutra rezygnujemy, zwiedzanie jak najbardziej
16. Jurek Makieła + kuter
17. Jacek Wo. + Magdalena (zalecany pokój 2-u lub 4-ro osobowy od soboty do niedzieli) wybieramy zwiedzanie portu wojennego
18. Andy B (zabiorę się z czartem, pokój najlepiej 2 osobowy od piątku do niedzieli) + kuter
19. buczu (bez kutra, za to ze zwiedzaniem Portu Wojennego)
20. Jacek + Ala (zalecany pokój 2-u osobowy od piątku do niedzieli) zwiedzanie portu wojennego
21. Andrzej (od piątku do niedzieli) zwiedzanie portu wojennego
22. Mirka i Marek (od piątku lub soboty do niedzieli) zwiedzanie portu wojennego
23. Andrzej "popej"
24. Jurek "jerzy"
SP2BZW
 

Re: Zloty I - II - III

Postprzez popej » Pn, 01 lut 2010 23:25

Na I Zlocie byłem na "glebie". Akces chyba zgłaszałem na pl.rec.gps.
Edycja: zgadza się, pl.rec.gps: http://groups.google.com/group/pl.rec.g ... 65eb661835

Na III Zlot wpadłem tylko na pierwszy wieczór.
popej
Montana 700, 3540T, PL Topo, OSM, CNE; PocoX3Pro, OsmAnd+
Avatar użytkownika
popej
Garniak
 
Posty: 6877
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2007 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zloty I - II - III

Postprzez Guzik » Wt, 02 lut 2010 12:49

Kiedyś jakby mniejsze wymagania były ;). Żadnych trójeczek z oknem i węzłem sanitarnym nie widzę :).
Pozdrawiam,

Przemysław (Guzik) Guzinski
GPSmap 62s, UMP PCPl, Góry_PL, PL Topo, GPSWielkopolska
Avatar użytkownika
Guzik
Bywalec
 
Posty: 425
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 22:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Zloty I - II - III

Postprzez SP2BZW » Wt, 02 lut 2010 15:18

niestety, starzejemy się :oops: albo stajemy się coraz bardziej wygodni :P ale rzeczywiście, kiedyś "entuzjazm" był większy...

P.S. jak Wam się podoba Rada Starszych :?: (w przyklejonym wątku)... jakoś nie znalazłem więcej kandydatów, mogę jeszcze rozszerzyć o Sekretarzy RS czyli tych co opuścili tylko jeden zlot...
SP2BZW
 

Re: Zloty I - II - III

Postprzez jerzy » Cz, 25 mar 2010 11:01

Na obu pierwszych zlotach byłem tylko duchem :( , ale na trzecim było obecne również moje ciało :D . Nocowałem tylko w hotelu, ale w pozostałych zajęciach zlotu - również z suto zakrapianą kolacją - uczestniczyłem :D :D :D
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: Zloty I - II - III

Postprzez SP2BZW » Cz, 25 mar 2010 11:47

uzupełnione dla potomności :D przy okazji dodałem Sekretarzy w głównym wątku...
SP2BZW
 


Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości