X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez nicram » N, 03 paź 2010 17:45

Meldujemy przybycie do domu.
Bardzo dziękujemy Magdzie i Damianowi za zorganizowanie zlotu :-) i oczywiście ponownie gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo.
Pozdrawiam, Marcin
VistaC+TOPO100, Autem tomtom i inne na androida
nicram
Bywalec
 
Posty: 138
Dołączył(a): Wt, 17 lip 2007 20:43
Lokalizacja: Otwock

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Ajger » N, 03 paź 2010 18:02

No my też już w domu. "Po drodze", jako że piękna pogoda - objazdówka Cisna, Wetlina, Terka, Polańczyk. Grzech by było nie zobaczyć połonin. Dziękujemy za miłe towarzystwo. Wreszcie miałem okazję poznać osobiście to zacne grono. Żona jechała na Zlot z pewną dozą nieśmiałości, a po Zlocie orzekła, że już dawno nie spotkała tylu wspaniałych i zakręconych (pozytywnie!) ludzi w jednym miejscu. Damianowi i Magdzie podziękowania za wspaniałą organizację Zlotu. No i gratulacje :D He, he niewtajemniczonych pewnie ciekawość zżera, nie? :mrgreen:
Pozdrawiam Jano

Garmin: Oregon 600, GPSMap 62s, w szufladzie: eTrex, Foretrex 201, Quest, StreetPilot, był: GPSMap 60CSx, Colorado 300, GPSMap 76 CS
Smartphone: Samsung Xcover 3, Automapa, c:geo, Locus Pro
Obrazek
Avatar użytkownika
Ajger
Bywalec
 
Posty: 856
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2007 8:07
Lokalizacja: Nowa Sarzyna 50°19'N, 22°20'E

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez EGON » N, 03 paź 2010 18:13

W takim razie ja też gratuluję!!!
(Choć jeszcze nie wiem czego) :wink:
Pozdrawiam, Piotr

GPSMap 60CSx + PL_TOPO + Walker mapset + UMP pcPL + kilka innych map
Nüvi 3490LM + UMP pcPL + CNE
Huawei Mate 10 Lite Android 8.0.0
Avatar użytkownika
EGON
Garniak
 
Posty: 1161
Dołączył(a): So, 26 kwi 2008 15:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez kwieto » N, 03 paź 2010 20:08

Dołączam się do podziękowań.
Przy okazji muszę dodać, że mój rower już dawno nie był taki czysty jak teraz :"P
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez popej » N, 03 paź 2010 21:34

Podziękowania dla uczestników za miłe spotkanie i Damianowi za organizację.
:)
popej
Montana 700, 3540T, PL Topo, OSM, CNE; PocoX3Pro, OsmAnd+
Avatar użytkownika
popej
Garniak
 
Posty: 6877
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2007 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » N, 03 paź 2010 23:03

No to i ja się melduję. Już w domku (od ponad półtorej godziny), dzięki Popejowi, oczywiście - dziękuję za wszystko Andrzej :D. Dziękuję wszystkim, nikogo nie wykluczając za wspaniałe towarzystwo podczas X Zlotu, od Lecha GPS Maniaka poczynając (szczególnie za Lesko, a i za to chrapanie także, bo przez to Andrzej miał spokój za kierownicą - przysypiałam pode drogą równo tyle, że bez chrapania i nie przeszkadzałam kierowcy :lol:)
A teraz odpowiedzi i garść szczegółów.Jako, że to mój 300 post na Garniaku, to sobie trochę poczytacie :lol: (oczywiście jeśli zechcecie :wink:)
jerzy napisał(a):A i potem przy biesiadnym stole nie usiedziałbym więcej niż godzinę.

To prawda Jerzy, na godzinie się nie skończyło - jak zwykle nocne Polaków rozmowy się odbywały. Nawet dzieciaki stanęły na wysokości zadania i bawiły się do późnych godzin. :)
Dziękuję tym, którzy wpisali się już po powrocie, ale nie zdradzili do końca tajemnicy (poliszynela :wink:) i zostawili mi do opisania to wiekopomne wydarzenie, które miało miejsce przy kapliczce na Przełęczy Hyrcza w sobotę podczas wyprawy do starej cerkwi w Łopiance. Wprawdzie naocznym świadkiem nie byłam, ale znam je z relacji zainteresowanych i... no tego, który przyczynił się na jednym z pierwszych Zlotów (tym w Wołosatem) do tego, że to się stało, co się stało. Otóż ni mniej ni więcej tylko... Damian oświadczył się Magdzie i został przyjęty. Są już narzeczeni. Lechu przyznał, że łezka mu się zakręciła w oku, kiedy ujrzał jak Damian upada na kolano i ofiarowuje Ukochanej pierścionek zaręczynowy. Jest więc czego gratulować narzeczonym. Szykuje się nam Garniakowe małżeństwo :D.
kwieto napisał(a):Przy okazji muszę dodać, że mój rower już dawno nie był taki czysty jak teraz

Kwieto, mam corpus delicti jeszcze sprzed tej czystości - minąłeś nas około 18 km przed Radomiem i pstryknęłam przez szybkę niczym auto-radar :wink:.
Marko, żałuj, że Cię z nami nie było, oj żałuj...
Skarby były (niektóre to i nawet 1,5 roku nieodkryte czekały)... Oj działo się działo :lol:.
No i na koniec trza się przyznać... W tym samym sobotnim dniu zostałam kobietą upadłą i to aż 2 razy. Za pierwszym tylko się ubłociłam, ale za niedługą chwilę nie było już tak lekko... Kostka skręcona, spuchnięta jak balon, ale nie żałuję, że w Bieszczady pojechałam. Domagałam się "chrztu bieszczadzkiego", no to i go miałam... Poboli i przejdzie, a wrażenia i wspomnienia zwłaszcza te uchwycone na fotografii zostaną...
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez ZYSKI » Pn, 04 paź 2010 7:25

powrót z przygodami :) do domu dotarłem o 19,30 :)

super spotkanie, dzięki Damian

Pozdrawiam wszystkich, fotki niebawem podeśle
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez kwieto » Pn, 04 paź 2010 7:40

Bogna napisał(a):Kwieto, mam corpus delicti jeszcze sprzed tej czystości - minąłeś nas około 18 km przed Radomiem i pstryknęłam przez szybkę niczym auto-radar :wink:


Mam tylko nadzieję, że Twoje zdjęcia są trochę tańsze niż z tych pudełek przydrożnych... :"P
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 04 paź 2010 7:50

kwieto napisał(a):Twoje zdjęcia są trochę tańsze niż z tych pudełek przydrożnych... :"P

Kwieto, jak dla Ciebie są gratis. A wszystko przez te "gadżety" cynamonowe... Niebo w gębie :mrgreen:
Janku, kto nie ma w głowie... Trzeba było światło zapalić i sprawdzić, czy zabrałeś wsio :wink: Ale na fotki czekam z utęsknieniem :D.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Marko » Pn, 04 paź 2010 8:43

GPS Maniak napisał(a):Po drodze odwiedzam we Wrocławiu firmę Rikaline, żeby trochę pogadać o TwoNav...

Czy są jakieś nadzieje na test Aventury?
Oregon 700, eTrex 30x, Tempe
Avatar użytkownika
Marko
Garniak
 
Posty: 6216
Dołączył(a): Pt, 12 wrz 2008 10:18
Lokalizacja: Skoczów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez d4r » Pn, 04 paź 2010 15:42

Dziekuje Ci Damian, dziekuje Magdo - tak za organizacje, jak i za atmosfere jaka tworzyliscie. Dodatkowo bardzo dziekuje Lukaszowi oraz Tomkowi (i Zuzie za usmiech i smiech) i Andrzejowi za szczegolnie wazna dla mnie na "dzien dobry" atmosfere i serdecznosc. Takze dziekuje Wszystkim Obecnym za niezwykle serdeczne i cieple klimaty. Ciesze sie ze przyjechalem i takze serdecznie dziekuje Prezesowi [ 8) ], bo to dzieki Niemu zdecydowalem sie na przyjazd. Takze za wiedze - szczegolnie dziekuje Andrzejowi, oraz - co oczywiste - Prezesowi. Kwieto - Tobie tez :).

Pokochalem Bieszczady, zlapaly mnie i trzymaja, howgh! (w przyszlosci bede mial lepsze buty :lol: :mrgreen:). Dlatego z Wolosatego (tak, tak, niektorzy jeszcze jedli "oryginalne", przepyszne, placki bieszczadzkie w Ustrzykach G. - zaluj Smyku :)) pojechalem wzdluz granicy do Nowego Sacza i Limanowej, do domu dotarlem ok 3.00... 13h, a juz tesknie za tamtym spokojem, klimatem i ta aura Bieszczadzkich lasow..

Acha, lezke w oku Prezesa widzialem na wlasne oczy.

Bogna napisał(a):Niebo w gębie
i po zebie :lol:.

Bogna, to kiedy 62 i - nie_miejskie - kijki :?: :lol: Pamietaj, ze w maju znowu ruszamy ;).

PS. Kwieto zapewne smigal, wlasnie zeby oczyscic rower (wyschlo i spadlo), a Ty mu Bogna "wyrzut" czynisz :lol: :mrgreen:.
Pozdrawiam,
Darek

---
Jest: E1000, F3, FR935, O600
Było: 62, E800, FR610, fēnix , Vista HCx, FR50 i Epix przez ... 5 dni
Avatar użytkownika
d4r
Bywalec
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt, 03 sie 2010 15:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 04 paź 2010 16:25

d4r napisał(a):Bogna, to kiedy 62 i - nie_miejskie - kijki :?: :lol: Pamietaj, ze w maju znowu ruszamy ;).

Jak tylko uzbieram, czyli tak cirkaebaut za 10 m-cy (:lol: prawie jak ciąża - w moim wieku :wink:) - kolor zdecydowanie Prezesowy - nie rudy). A kijki jak im zdjąć kopytka są akurat dobre na Bieszczady
d4r napisał(a):PS. Kwieto zapewne smigal, wlasnie zeby oczyscic rower (wyschlo i spadlo), a Ty mu Bogna "wyrzut" czynisz :lol: :mrgreen:.

Nie "wyrzut" Darek, tylko "wrzut" do mojego Sony Ericssona - coby jakaś pamiątka została. To zaschnięte błoto sierść mamuta przypominała :wink:
PS. Aha, bo bym zapomniała... Zuzia i Tomek dzięki za wsparcie i pomoc poupadkową :mrgreen:, a także Magdzie z Damianem - gdyby nie Wy, nie dokuśtykałabym do Stężnicy sama.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez d4r » Pn, 04 paź 2010 16:43

Wyrzut, czy wrzut - mialo byc wesole :lol:. Ale nie wiem, jak Kwieto oczysci rowerek, mi pralka deba staje od nadmiaru blota..

A Damianowi i Magdzie trzeba otwarcie - zbudowali Panstwo rodzinna atmosfere, oraz dbali o wszystko i wszystkich, pelen podziw!
Pozdrawiam,
Darek

---
Jest: E1000, F3, FR935, O600
Było: 62, E800, FR610, fēnix , Vista HCx, FR50 i Epix przez ... 5 dni
Avatar użytkownika
d4r
Bywalec
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt, 03 sie 2010 15:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez kwieto » Pn, 04 paź 2010 17:26

d4r napisał(a):Ale nie wiem, jak Kwieto oczysci rowerek


Normalnie, do wanny i lejemy...
Potem trzeba tylko to co opadło zebrać na szufelkę, żeby rura się nie zatkała ;")
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Ajger » Wt, 05 paź 2010 6:48

Bogna napisał(a):Jak tylko uzbieram, czyli tak cirkaebaut za 10 m-cy ([...] - kolor zdecydowanie Prezesowy - nie rudy).

Ja tam wiem swoje. Rudy ładniejszy. 8)
Pozdrawiam Jano

Garmin: Oregon 600, GPSMap 62s, w szufladzie: eTrex, Foretrex 201, Quest, StreetPilot, był: GPSMap 60CSx, Colorado 300, GPSMap 76 CS
Smartphone: Samsung Xcover 3, Automapa, c:geo, Locus Pro
Obrazek
Avatar użytkownika
Ajger
Bywalec
 
Posty: 856
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2007 8:07
Lokalizacja: Nowa Sarzyna 50°19'N, 22°20'E

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości