X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Wt, 28 wrz 2010 10:08

ZYSKI napisał(a):Co do wycieczek, /.../ Lechu prowadzi a ja za nim :):)

I ja, i ja :D Ostatecznie Lech Lechowi ufa, iże go na manowce nie wyprowadzi... :wink:. A zabaweczkę zobaczymy, chyba dasz na nią popatrzyć :?: A może i coś więcej :lol:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Magnoom » Wt, 28 wrz 2010 17:55

Powiem szczerze, że sam nastawiam się już psychicznie bardziej na spontaniczne planowanie wycieczek na miejscu, niż jakieś organizacyjne działania z mojej strony wcześniej.
Dzisiaj (w czwórkę: Zachu+Zuzia, Magnoom+Madzia,) zaliczyliśmy pierwszy spacer: Lipowiec i wodospad na potoku Czartów Młyn od strony Natura Park. Dzisiaj dojeżdża do nas Smyku. Jutro kolejni uczestnicy. Wycieczki będziemy realizować raczej dość spontanicznie obserwując pogodę i nasze samopoczucie :)
Leszku, zdzwonimy się i dogadamy szczegóły wspólnej wycieczki. Dzisiaj zadzwoniła do mnie Bogna i wyjaśniała kwestię przyjazdu swojego i popeja.
Kilka miesięcy temu zastanawiałem się nad sobotnią wycieczką do elektrowni wodnej w Solinie i jej zwiedzanie wraz z przewodnikiem. Potem jednak sądziłem, że weekend poświęcimy na integrację, rozmowy, itd. a nie wycieczki, na które przeznaczamy tydzień przedbiegów. Nie chcę jednak nikomu odbierać możliwości sobotniej wycieczki, jeśli będzie miał na nią ochotę.
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Śr, 29 wrz 2010 6:28

No to ja już za chwilę wyjeżdżam w kierunku Gdańska, a potem do Leska :D. Jeszcze tylko zwinę kompa, włączam Vistę i... Jak miło będzie z Wami spotkać się :D. Już nie mogę się doczekać :wink: :lol:.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Magnoom » Śr, 29 wrz 2010 12:50

RAPORT:
Wczoraj dojechał do nas Smyku. Dzisiaj od rana walczyliśmy z uruchomieniem internetu w hoteliku. Jak widać działa. Przed chwilką wszedł również Darek (d4r).
Zaraz wybierzemy się na jakąś małą wycieczkę, bo na większe wyjście w góry już trochę za późno.

Nastąpiła też mała zmiana organizacyjna. Nasza impreza integracyjna w piątkowy wieczór odbędzie się w hoteliku, a nie jak zapowiadałem wcześniej w Dziupli. Koszt kateringu to 85zł. / osobę obejmuje:
piątek - kolacja i przystawki na imprezę.
sobota - śniadanie oraz obiadokolacja.
niedziela - śniadanie.
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez d4r » Śr, 29 wrz 2010 13:19

Tu jest pieeeknie!
Co prawda na razie zwiedzam okolice prysznica ;), ale przyrodzie nie odpuszcze.
Pozdrawiam,
Darek

---
Jest: E1000, F3, FR935, O600
Było: 62, E800, FR610, fēnix , Vista HCx, FR50 i Epix przez ... 5 dni
Avatar użytkownika
d4r
Bywalec
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt, 03 sie 2010 15:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Ajger » Śr, 29 wrz 2010 13:35

A jaka pogoda, bo na północy Podkarpacia leje :(
Pozdrawiam Jano

Garmin: Oregon 600, GPSMap 62s, w szufladzie: eTrex, Foretrex 201, Quest, StreetPilot, był: GPSMap 60CSx, Colorado 300, GPSMap 76 CS
Smartphone: Samsung Xcover 3, Automapa, c:geo, Locus Pro
Obrazek
Avatar użytkownika
Ajger
Bywalec
 
Posty: 856
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2007 8:07
Lokalizacja: Nowa Sarzyna 50°19'N, 22°20'E

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez kwieto » Śr, 29 wrz 2010 15:51

Magnoom napisał(a):piątek - kolacja i przystawki na imprezę.
sobota - śniadanie oraz obiadokolacja.
niedziela - śniadanie.


Catering jest przypisany domyślnie, czy trzeba się jakoś zadeklarować na TAK/NIE ?
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez pmcomp » Śr, 29 wrz 2010 17:58

Witam maniaków,

niestety nie mam dobrych wiadomości. Nasza córka miała pod koniec zeszłego tygodnia operację stóp i nasz wyjazd stoi pod wieeeeeeelkim znakiem zapytania. Edyta nie pojedzie napewno (zdobywa własnie sprawność wykwalifikowanej pielęgniarki), a ja ... no cóż ... szanse marne.
Dam jeszcze jutro znac ale raczej nas nie będzie.

Pozdro
pmcomp

(GPS klamoty i ... koty)
Avatar użytkownika
pmcomp
Początkujący
 
Posty: 72
Dołączył(a): So, 31 mar 2007 21:45
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez pmcomp » Pt, 01 paź 2010 8:51

Niesteety mnie tez nie będzie. Pozdrawiam wszystkich i życzę jak zwykle zarąbistej zabawy.

Pozdro
pmcomp

(GPS klamoty i ... koty)
Avatar użytkownika
pmcomp
Początkujący
 
Posty: 72
Dołączył(a): So, 31 mar 2007 21:45
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Magnoom » Pt, 01 paź 2010 9:40

Wielka szkoda. Mam nadzieję, że spotkamy się przy najbliższej okazji, już bardziej spontanicznych spotkaniach, mniej oficjalnych :)
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Marko » Pt, 01 paź 2010 10:30

Oj, chyba będzie się działo! Zwłaszcza po czwartkowej wygranej Lecha i wyjściu na prowadzenie w tabeli... :)

Pozdrawiam Wszystkich Uczestników Zlotu!
Oregon 700, eTrex 30x, Tempe
Avatar użytkownika
Marko
Garniak
 
Posty: 6231
Dołączył(a): Pt, 12 wrz 2008 10:18
Lokalizacja: Skoczów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pt, 01 paź 2010 15:14

Marko napisał(a):Oj, chyba będzie się działo!

Oj będzie, będzie - GPS Maniak potwierdza. I mówi, że cały czas się dzieje. Lechu samochodu póki co nie prowadzi... :lol: I jeszcze kilka dni po Zlocie też tego robił nie będzie :wink:.
Marko napisał(a):Zwłaszcza po czwartkowej wygranej Lecha i wyjściu na prowadzenie w tabeli... :)

Taaaaa. Lechu zaraz po meczu stwierdził, że kocha wszystkich, zwłaszcza Lecha Poznań i mnie, bo też jestem Lech :wink:, chociaż nie Poznań.
Marko napisał(a):Pozdrawiam Wszystkich Uczestników Zlotu!

Przyjmujemy i odwzajemniamy pozdrowienia :D, szkoda, że Cię Tutaj z nami nie ma do integracji :) Okolica piękna :D, łowiecki pasom siem na hali... :mrgreen:
A tak w ogóle, to żałujcie wszyscy, którzy tutaj nie przyjechaliście :mrgreen:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez zarys » So, 02 paź 2010 7:52

No sobota pod znakiem deszczu, ale to nie przeszkadza, za oknem domku łąka i stado koni. Konie zmieniają się cyklicznie ze stadem owiec i kóz. Można patrzeć i patrzeć. Po wczorajszym wypadzie do "wodospadu" kostka u nogi obolała ale parę ładnych zdjęć i satysfakcja z pokonanej trasy nie do przecenienia.
Pozdrawiam
Ryszard
GPSmap60CSx,COLO 400C,Nuvi 1490T+nuLifeTime Europe,
GPmapa2009v3,CSAv5 i inne UMP,y, ostatnio NAVI COMAND NTG4 z mapami NaviSat, komórka LG GT540 z GPS.
zarys
Bywalec
 
Posty: 376
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 18:12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » So, 02 paź 2010 9:22

A dziś do starej cerkwi w Łopience... Tup, tup, tup... :mrgreen:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez jerzy » So, 02 paź 2010 18:13

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu - sercem i duchem jestem z Wami. Jeszcze wczoraj wieczorem łudziłem się, że namówie Roberta i dzisiaj dojadę. Ale okazało się to niemożliwe. I Robert nie mógł, i ja ,niestety nie wytrzymałbym tych 5-6 godz w aucie. A i potem przy biesiadnym stole nie usiedziałbym więcej niż godzinę. Z bólem serca musiałem więc spasować.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości