Indywidualne spotkanie integracyjne Zakopane !

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Indywidualne spotkanie integracyjne Zakopane !

Postprzez soko » Pn, 19 mar 2007 19:32

Zorganizowala mi zona. W ramach czasu wolnego "moge sie pobawic" gps-ami. Na razie jest roznica zdan, bo etrexLegend podal przebyta trase 577.3km, a GpsMap60 CS podal 574.98km. A lezaly sobie grzecznie obok siebie pod przednia szyba,bez MX i bez MMX. Z drugiej strony,czy to roznica.
Legend ma wgrane tyko topo od GPSManiaka.(Tatry i Podhale topo PL 100 i troche topo Slowakia(PopradRuzomberok).
Na 60CS troche Topo PL,troszke SLOWACJI no i e-mapa sprzed 4 lat.
Na Yakumo:
na Ozi 4 mapki 50000, takze 4 100 000.
na GpsTunera to samo.
dla PTGMAP powgrywalem pliki z emapy, takze czeskie i slowackie. Moze uzyje.
Na razie tyle: palma uzylem jedynie w "watrze" i innych tego typu obiektach "terenowych". Ale pozycja sie zgadzala !! No duzo zabawy !
Na razie zdobyta gran Kropowek ! i to pomimo obfitych opadow sniegu.
Takze zgrany team dotarl do wysokogorskiej stacji Kalatowki. Tam tez moglem sie pobawic (GPS_em -rzecz jasna. Naukowe pomiary zgodnosci "go to" , namiarow i rzeczywiscie wylaniajacej sie z mgly bryly dziewiczego szczytu o nazwie "Kasprowy" uff!
O ile sie jeszcze udadza dalsze punkty programu naukowego, przesle relacje.
Na razie drobna uwaga: jak na razie nie widze konkurencji dla Polska topo.
A przejazd ceprow z Poznania do Zakopca nie wyymagal nawet wyjecia mapy! Autostrada,potem troche km kolo Lodzi Zgierza (da sie wytrzymac),potem autostradda do prawie konca (no 60km przed koncem), zero stresu po drodze. I po co mi cos innego niz e-mapa sprzed 4 lat , bez licencji itp.
Tyle wstepnej relacji z 1 indywidualnego spotkania integracyjnego.
Pozdrawiam Krzysztof.
60CSx, Colorado 400t, Suunto X10, Colorado 300 i Colorado 400c. 86S, 79S.
Moja "Instrukcja Obsługi Colorado": Link: viewtopic.php?p=67948#p67948
Avatar użytkownika
soko
Garniak
 
Posty: 1767
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 16:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez soko » Cz, 22 mar 2007 23:35

Pomijajac wycieczki na Slowacje ( ach ta Lewocza, Lewocza), wspomnieniowa Koscieliska, sfilmowanie pluszcza, przeszlifowanie (kilka razy! -prosze o odznake GOT!) grani Krupowek - wdalem sie jeszcze na tym Forum (w tzw. czasie wolnym) w dyskusje o satelitach I stronach swiata.
Niemniej jest pewne : 1.mapki Slowacji - z darmowych stron - 100 x starcza jak na przecietne potrzeby.
2. LUDZIE !!!! TOPO PL jest swietna! Kiedys po prostu Autor bedzie pil darmowe piwo! O ile zechce...
Pozdrawiam Krzysztof.
60CSx, Colorado 400t, Suunto X10, Colorado 300 i Colorado 400c. 86S, 79S.
Moja "Instrukcja Obsługi Colorado": Link: viewtopic.php?p=67948#p67948
Avatar użytkownika
soko
Garniak
 
Posty: 1767
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 16:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez GPS Maniak » Pt, 23 mar 2007 0:03

soko napisał(a):Autor bedzie pil darmowe piwo! O ile zechce...

He, he. Dobre. Ja nigdy nie odmawiam browca :wink:
Już ja Ciebie przypilnuję. Jak nie na ZLOCIE to nad Maltą :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości