Sens zakładania wirtualnych skrzynek

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

Postprzez Kopyto » Pt, 19 paź 2007 19:32

Witam
Jestem jeden z pierwszych w Polsce co zaczęli się interesować tą zabawą , no i do dziś to trwa. Skrzynki wirtualne od samego początku były problemem na forum jedni za, drudzy przeciw ,nawet była statystyka kto za a kto przeciw, nie wiem jak to się skończyło. Moim zdaniem powinno się je zabrać ze statystyk skrzynek tradycyjnych ( znalezionych jak i założonych) i założyć statystykę tylko samych wirtualnych raz na zawsze by ten problem rozwiązało, podobno jest tak w innych krajach. Nie wiem dlaczego w Polsce tego nie można zrobić. Fakt że u nas to hobby dużo później wystartowało niż w innych krajach i jeszcze jest takie trochę chaotyczne nie kontrolowane (rejestruje się skrzynkę i już jest gotowa do szukania).
Dalej się posłużę jak to jest podobno zrobione w innych krajach np. skrzynka zanim się ukarze gotowa do szukania jest sprawdzana przez administratora czy nie jest zbyt blisko już istniejącej skrzynki, lub trudność dotarcia do tej skrzynki jest dobrze wpisana, np. trudność wpisania jako "1" oznacza że można dojechać do niej wózkiem inwalickim i jeżeli jest wszystko w porządku wtedy zostaje udostępniona do szukania. Myślę że z tymi problemami jeszcze się tu spodkami.
Pozdrawiam :)
Kopyto
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 19 paź 2007 19:25

Poprzednia strona

Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości