skrzynki dla 4x4

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

Postprzez gosik4x4 » N, 03 lut 2008 23:57

olgierd-Kuba napisał(a):Jestem za atrybutem 4x4.
Casem także osoba "jedynie sympatyzująca" z 4x4 będzie mogła dodać taki atrybut :wink: .
P.s. Przeglądam Waszą (?) stronę www.wroclaw4x4.org - czaaaad !!! :D


No właśnie z tym czadem to trochę ostatnio kiepsko, bo się rozlazło towarzystwo ostatnie miesiące na wszelkie strony świata - właśnie geocaching posłużył ostatnio za pretekst żeby zaktywizować nieco środowisko... :) Ale widać już światełko w tunelu :)

Ale strona zdecydowanie nasza - tylko moja fota nieco nieaktualna - bo jeszcze z Samuraikiem ;)

PS. W razie chęci zapraszam do udziału - jeżdżę GR-em, "longiem", z reguły solo, ale nawet jak prawe zajęte, to miejsce dla "bezstronnych obserwatorów" się znajdzie... ;)

pozdr.
błoto wciąga
Avatar użytkownika
gosik4x4
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 03 lut 2008 0:40
Lokalizacja: wroc.pl

Postprzez olgierd-Kuba » Pn, 04 lut 2008 0:44

gosik4x4 napisał(a):
PS. W razie chęci zapraszam do udziału - jeżdżę GR-em, "longiem", z reguły solo, ale nawet jak prawe zajęte, to miejsce dla "bezstronnych obserwatorów" się znajdzie... ;)


To ja się wstepnie piszę na bliżej nie określony termin - ale za to zdecydowanie ! :P
Pozdro !
:wink:
eTrex Legend
Obrazek
olgierd-Kuba
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 23 sty 2008 2:27

Postprzez harry341 » Pn, 04 lut 2008 1:49

pogadali, pogadali i pojechali.... i tu zdjecia:
http://picasaweb.google.pl/harry341.4x4wroc/20080203Geocaching01
-- a znudził mi się podpis już dawno --
harry341
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2008 19:48

Postprzez Artix » Wt, 05 lut 2008 22:38

Fajnie ze zakladacie skrzynki, ale moze lepiej bylo najpierw kilka wykopac zeby zobaczyc taka przykladowa skrzynke.
Wracajac do tematu, nie ma sensu oznaczania skrzynek 4x4 bo ja np wole naped na jedno kolo a gwarantuje wam ze tam gdzie ja wiade endurakiem to miejsce jest po za zasiegiem kazdego 4x4. Zreszta nie wszedzie da sie wjechac i bynajmniej nie chodzi o teren, wiec takie skrzynki trzeba robic z kapcia, a zrobienie 14 km w ciagu dnia po lesie to sama frajda.
Nie mniej jak bedzie czas i okazja, zakopie specjalnie dla was skrzynke pod katem 4x4 :D uzywajac oczywiscie do tego celu napedu na jedno kolo.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Artix
Początkujący
 
Posty: 62
Dołączył(a): Wt, 04 wrz 2007 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 3po3 » Wt, 05 lut 2008 23:20

Ja na ogol staralem sie chowac skrzynki w takich miejscach aby uniknac korzystania z 4x4. Powstalo, zupelnie przypadkowo, w naszym regionie kilka skrzynek dla milosnikow 4x4. Jedna, mozna powiedziec, ekstremalna. Jednakze nie jestem zwolennikiem uzywania 4x4 i quad’o w lasach i puszczach oraz po to aby "podskoczyla adrenalina". Moja (nasza) najblizsza okolica to lasy i puszcze, dlatego powstrzymam sie w niektorych, raczej wiekszosci, przypadkow od podawania informacji typu "cache 4x4", ale przy niektorych nawet dopisze "cache 4x4". Patrz tutaj.
Ostatnio edytowano Wt, 05 lut 2008 23:57 przez 3po3, łącznie edytowano 3 razy
3po3
Początkujący
 
Posty: 35
Dołączył(a): Cz, 13 wrz 2007 19:57
Lokalizacja: Puszcza Knyszynska

Postprzez gosik4x4 » Wt, 05 lut 2008 23:46

Artix napisał(a):Fajnie ze zakladacie skrzynki, ale moze lepiej bylo najpierw kilka wykopac zeby zobaczyc taka przykladowa skrzynke.

A jak myślisz - od czego zaczęliśmy? :P

3po3 napisał(a):Ja na ogol staralem sie chowac skrzynki w takich miejscach aby uniknac korzystania z 4x4.

A my z kolei mieliśmy przy tym wielką frajdę w niedzielę - podobało się wszystkim - bez wyjątku :)

Artix napisał(a):Wracajac do tematu, nie ma sensu oznaczania skrzynek 4x4 bo ja np wole naped na jedno kolo a gwarantuje wam ze tam gdzie ja wiade endurakiem to miejsce jest po za zasiegiem kazdego 4x4.

Możnaby podyskutować - bo ja z kolei jestem pewna istnienia miejsc, którym Twój endurak nie dałby rady, a 4x4 da :)

Artix napisał(a):Zreszta nie wszedzie da sie wjechac i bynajmniej nie chodzi o teren, wiec takie skrzynki trzeba robic z kapcia, a zrobienie 14 km w ciagu dnia po lesie to sama frajda.

Każdemu według potrzeb :)

Artix napisał(a):Nie mniej jak bedzie czas i okazja, zakopie specjalnie dla was skrzynke pod katem 4x4 :D uzywajac oczywiscie do tego celu napedu na jedno kolo.

Ogólnie rzecz ujmując dzięki postom Twoim i innych moja motywacja do upowszechniania skrzynek 4x4 stale rośnie :mrgreen: Generalnie jakoś tak mam w reakcji na hasła typu " nie ma sensu" i inne pokrewne. ;) A ponieważ nie jestem jedyna i od czasu do czasu mnie nosi po Polsce - nie zdziwcie się jak natkniecie się na skrzynki z logo "Wrocław 4x4" :P

pozdr.
błoto wciąga
Avatar użytkownika
gosik4x4
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 03 lut 2008 0:40
Lokalizacja: wroc.pl

Postprzez 3po3 » Wt, 05 lut 2008 23:53

W trakcie pisania nadeszla odpowiedz. Pierwsza oznaczona 4x4: mowisz i masz. :D
3po3
Początkujący
 
Posty: 35
Dołączył(a): Cz, 13 wrz 2007 19:57
Lokalizacja: Puszcza Knyszynska

Postprzez gosik4x4 » Śr, 06 lut 2008 13:23

a podziękował, podziękował :D

Może namówię warszawskich (i nie tylko) koleżków, żeby zamast na upalanie na Kuklówce - wybrać się na poszukiwanie skrzynki w okolicach Zambrowa, szczególnie że ładna pani na fotce - wygląda zachęcająco - przynajmniej dla męskiej większości offrołderów ;) ]

pozdr.
błoto wciąga
Avatar użytkownika
gosik4x4
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 03 lut 2008 0:40
Lokalizacja: wroc.pl

Poprzednia strona

Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość