OpenCaching PL Team

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

OpenCaching PL Team

Postprzez sp2ong » So, 09 lut 2008 16:49

Jak widac migracja na nowe miejsce OC PL przebiegla pomyslnie wiec wracam do sprawy o ktorej wspominalem kiedys.
Nowe miejsce pozwala nam na dostep do administracji wiekszej grupie niz jedna osoba ktora do tej pory bylem ja.

Mysle ze moja "misja" juz wygasa i to co zalozylem sobie 2 lata temu zakladajac OC PL aby stworzyc system ktory bylby przyjazny i w jezyku polskim i bez ograniczen dzieki ktoremu mozna bedzie spopularyzowac Geocaching w Polsce chyba udalo sie. Bo dzis po prawie 2 latach system znalazl swoje miejsce wsrod geocacherow i ilosc skrznek a i uzytkownikow mowi sama za siebie.

Moje zdolnosci PHP sa nie duze wiec i modyfikacje w stosunku do orginalnego kodu nie sa zbyt wielkie wiec tez nie zawsze mialem mozliwosci splenic oczekiwania wielu users. Dlatego w nowej sytuacji szukam chetnych ktorzy znaja PHP i chcieliby podjac sie administracji OC PL wspolnie w pare osob aby dynamiczniej rozwinac serwis OC PL. Obecnie tzw "OpenCaching PL Team" sklada sie z:

- Filip (filips) - geokrety.org / OC PL dla urzadzen przenosnych
- shchenka - OpenGeoWiki
- Darek (starypatyk) - OC PL
- Waldek (sp2ong) - OC PL

* Czeka nas byc moze w tym roku migracja do wersji 2.0 OC kodu ktory jest gotowy w prawie 80%.

* Sa juz pewne sprawy dolozone w OC.de ktore nie mamy w OC PL np raportowanie skrzynki oraz (ale to chyba nie jest zakonczone) integracja GK z OC

* Moze wroci sprawa OpenWayPoint czyli Otwarta platforma Waymarking.com

* Pewnie macie wiele innych ciekawych pomyslow ktore warto by dolozyc do OC PL ale tak aby nie zaburzaly zupelnie kodu OC i tworzyly raczej uzupelnienia funkcjonalnosci serwisu, wiec przy wiekszej grupie mozna by zrealizowac je

Dlatego jesli byliby chetni aby dolaczyc aktywnie do grupy prosze o kontakt

Ja ze swojej strony dziekuje w sumie za 2 lata wszystkim ktorzy zglaszali swoje uwagi do OC PL i pomagali mi aby OC PL wygladal dzis tak jak go widzicie.
Ostatnio edytowano Pn, 11 lut 2008 6:47 przez sp2ong, łącznie edytowano 2 razy
Waldek
Avatar użytkownika
sp2ong
Bywalec
 
Posty: 265
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 13:00

Re: OpenCaching PL Team

Postprzez filips » So, 09 lut 2008 18:21

sp2ong napisał(a):Ja ze swojej strony dziekuje w sumie za 2 lata wszystkim ktorzy zglaszali swoje uwagi do OC PL i pomagali mi aby OC PL wygladal dzis tak jak go widzicie.


To my dziękujemy za ten ogrom pracy i czasu włożonego w OC!!!
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Baza skrzynek dla urządzeń przenośnych (też darmowa)
Avatar użytkownika
filips
Bywalec
 
Posty: 242
Dołączył(a): So, 01 wrz 2007 18:37

Postprzez elales » So, 09 lut 2008 18:46

Dzięki!
elales
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 30 wrz 2007 7:32
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dziku » So, 09 lut 2008 20:42

Wielkie dzięki Waldku za masę pracy i serca włozoną w rozwój serwisu i w ogóle geocachingu.

Na PHP nie znam się wcale.
Natomiast jeśli trzeba - mogę pomóc przy Forum oraz kwestiach graficznych związanych z naszą stroną www - o ile będzie wola jej reaktywacji, bo można przeciez pozostac przy OpenGeoWiki.
Obrazek
Dziku
Bywalec
 
Posty: 233
Dołączył(a): So, 04 sie 2007 17:22
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ted68 » So, 09 lut 2008 21:05

Przylaczam sie do podziekowan :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ted68
Bywalec
 
Posty: 218
Dołączył(a): Cz, 03 maja 2007 10:51
Lokalizacja: Białystok - 53°07,2'N 23°05,9'E

Re: OpenCaching PL Team

Postprzez Bas » So, 09 lut 2008 22:59

Dzieki za trud i piekne efekty.
Android: OsmAnd... + UMP-pcPL
Avatar użytkownika
Bas
Garniak
 
Posty: 1501
Dołączył(a): Pt, 31 sie 2007 17:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Magnoom » So, 09 lut 2008 23:04

Również dziękuję za mnóstwo ciężkiej i dobrej pracy włożonej w ten pomysł. Czytając takie ogłoszenie z jednej strony strasznie się nakręcam do działania i chciałbym pomóc, ale z drugiej strony wiem, że nie dam rady. Właśnie jestem na etapie ograniczania wielu zainteresowań w moim życiu. Już nie jestem w stanie pogodzić ich z pracą zawodową, rodziną, znajomymi.
Nawet moje ostatnie działania ze skrzynkami geocache miały miejsce na początku listopada zeszłego roku, co mnie strasznie boli, ale niewiele mogę chwilowo zmienić.
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez sp2ong » Pn, 18 lut 2008 9:42

Podniosze watek, bo narazie nikt nie zdeklarowal sie w pomocy zarzadzania i rozwoju dla OC PL (byly tylko deklaracje moderowania forum ale chyba narazie zostajemy na Garniaku, chyba ze jest inna opcja)
Waldek
Avatar użytkownika
sp2ong
Bywalec
 
Posty: 265
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 13:00


Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości