Team Opencaching (czyli Rada Rejsu)

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

Postprzez angelo » Śr, 27 lut 2008 21:38

Bas napisał(a):Calkiem duzo mamy gwiazdek w OC, choc na pewno duzo osob sciska mocno swoje potencjalne do przyznania - a tu trzeba przyznawac, jesli cache jest tego wart.


Gwiazdek nie dostałem za dużo, ale muszę się pochwalić, że niemało radości sprawia mi skrzynka której niedługo 100 odwiedzin stuknie :]

Bas napisał(a):Moze spotkanie w Granicy bedzie owocne w decyzje? Wierze w kontakt na zywo - slowa tu pisane sa z koniecznosci suchym streszczeniem, a stad do radykalnych opinii juz tylko maly krok.


Podejrzewam, że dla większości nie będzie to specjalna przeszkoda, ale mnie niestety, z powodu przebywania na obczyźnie, zabraknie -- liczę, na "ani mru mru" (urlop już mam zaklepany na tę okoliczność:) i ew. spotkanie u Snufferów :]
Avatar użytkownika
angelo
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt, 04 wrz 2007 17:57
Lokalizacja: Gdynia/Kraków

Postprzez Dziku » Śr, 27 lut 2008 21:46

angelo napisał(a):(...)Do technicznej ekipy jeszcze bym się mógł zgłosić, choć to też z dystansem -- coraz częściej zaczynam sobie zdawać sprawę, że chęci nie wystarczą, potrzebny jest jeszcze czas na takie zobowiązania, a tego niestety coraz częściej brakuje (co widać również po zaczętym i rozgrzebanym projekcie waymark-bis).

Ciesze się, że pojawiłeś się na Forum - niejako wywołany przeze mnie do OC Teamu.
Od strony technicznej kandydatem jesteś idealnym - tu nie ma nawet o czym gadać.
A co do radykalizmu w podejściu do regulaminu. Cóż - masz szanse znacznie skuteczniej niz ja równoważyć swobodne podejście Teda :lol:
Ja bym Cię namawiał byś się zgodził...
Obrazek
Dziku
Bywalec
 
Posty: 233
Dołączył(a): So, 04 sie 2007 17:22
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

cron