Edge 1030 kilka pytań

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Edge 1030 kilka pytań

Postprzez Korus » Pn, 15 kwi 2019 15:24

Witam wszystkich serdecznie :)

Jestem nowym użytkownikiem Garmina. Używam Edge 1030. Mam do Was jako doświadczonych użytkowników kilka pytań.

1. Czy jest możliwość przywrócenia "Podsumowania" w historii? Musiałem wykonać reset urządzenia (ten bardziej miękki) i byłem przekonany, że urządzenie po synchronizacji z Garmin Connect samodzielnie przywróci Podsumowanie, czyli ilość jazd, przebyty dystans, ilość kalorii, itd. Jednak licznik zaczął zliczać jazdy tylko porestartowe. W historii w urządzeniu są wszystkie jazdy jakie kiedykolwiek odbyłem. znacie sposób jak to mogę przywrócić? Jakoś edytować plik Totals.fit i tam wpisać nowe wartości i zamienić je?

2. Podczas jazdy bardzo często zrywa połączenie livetrack i bacon - osoba upoważniona nie może mnie na bieżąco śledzić. Tel z dostępem do neta i blutacz ciągle aktywny. Jakieś sugestie czy ten typ tak ma? Czy raczej soft do bani?

3. Czy istnieje sposób aby samodzielnie utworzyć treść odpowiedzi do smsów gdy odrzucam przychodzące połączenie tel przez Edga?
Korus
Newbie

Re: Edge 1030 kilka pytań

Postprzez Zachu » Pn, 15 kwi 2019 17:53

Jeden problemem jeden temat.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Na sportowo