Vivoactive 3 brak przychodzących połaczeń i sms

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Vivoactive 3 brak przychodzących połaczeń i sms

Postprzez PrimoWwa » Pt, 23 sie 2019 8:10

Witam,
Mam od wczoraj vivoactive3 i mam problem z powiadomieniami. O ile powiadomienia dot róznczh aplikacji przychodzą (Facebook, Outlook) mi na ekran powiadomień to nie wyświetlają się SMSY i nie pokazują się połączenia przychodzące. Wydaje mi się, że udzieliłem wszelkich zgód w Androidzie. Telefon to Xiami 6 Note Pro.
Czy spotkał się ktoś z takim problemem ?
I czy da się ustawić tak, że jak przychodzi na powiadomienie o mailu to aby była jakaś wibracja abym wiedział kiedy zajrzeć do widżetu z powiadomieniem albo aby pokazywało się to na głównym ekranie ?
Zgóry dziękuję za pomoc
PrimoWwa
Newbie

Re: Vivoactive 3 brak przychodzących połaczeń i sms

Postprzez PrimoWwa » Pt, 23 sie 2019 8:53

edit problem rozwiązany , połączenia i sms już przychodzą na główny ekkran i można odbierać, powodem było w tym kolistym menu zaznaczony na zielono księżyc czyli jak mniemam tryb nocny.
Pozdrawiam
PrimoWwa
Newbie

Postprzez bbob » Wt, 14 sty 2020 14:22

Witam.

A czy powiadomienia powodują jakąś wibracje i pojawiają się na głównym ekranie ? U mnie jak przyjdzie sms to muszę przewinąć ekran do widgetu powiadomienia to wtedy sms-a mogę odczytać ale po za tym nic.

Pozdrawiam
bbob
Newbie

Postprzez wodzirej » Wt, 14 sty 2020 15:53

bbob napisał(a):A czy powiadomienia powodują jakąś wibracje

Jeśli ustawisz, to powodują: Settings -> System -> Vibration
bbob napisał(a):i pojawiają się na głównym ekranie?

W ustawieniach fabrycznych fabrycznych pojawiają się (rypią w oczy) na głównym ekranie. Z opcjami: Odrzuć, Połącz, Odpowiedz, Blokuj aplikację.
Skoro u Ciebie nie ma powiadomień tekstowych na głównym ekranie, to widocznie (grzebiąc w menu) przypadkiem je ukryłeś.
F6, 66st, etrex 30x, Nuvicam, Virb XE
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
wodzirej
Bywalec

Postprzez routlaw » N, 22 mar 2020 12:00

Hej,
Od kilku tygodni nie mam powiadomień z telefonu(Xiaomi Redmi Note 6 Pro) na vivoactive3. Próbowałem różnych rzeczy. Dzisiaj zresetowałem zegarek do ustawień fabrycznych. Sprawdziłem w telefonie wszystkie(chyba) ustawienia uprawnień. I doopa zegarek nadal nie informuje o przychodzących połączeniach.. Nie wiem o co chodzi :/
routlaw
Newbie

Postprzez PrimoWwa » Pn, 04 maja 2020 18:03

mam to samo po dzisiejszym resecie aplikacji i zainstalowania od nowa. NIe ma żadnych powiadomień też z Xiamoi Note 6 pro. Resetowałem bo przestał mi działać NFC i na helpdesku Garmina polecono odinstalowanie i ponowną instalację aplikacji. Po tym fakcie utraciłem wszystkie powiadomienia.
A Twój problem z powiadomieniami rozwiązał się ?
PrimoWwa
Newbie

Postprzez jkris » Pn, 04 maja 2020 19:28

Dodaj aplikacje Garmin do autostart
jkris
Newbie

Postprzez PrimoWwa » Pn, 04 maja 2020 20:06

dzięki też wpadłem na to i to zrobiłem i działa ;-)
PrimoWwa
Newbie

Powrót do Na sportowo