garmin 310xt aktywności pod jedną datą

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

garmin 310xt aktywności pod jedną datą

Postprzez fudmen » So, 08 lis 2014 1:18

Nie przerzucałem do kompa danych od kilku miesięcy. Chcąc teraz to zrobic okazało sie ze wymieszały mi sie aktywności i są pod jedna datą i w zasadzie pod jedną godziną. Czy mozna to odkręcić. Please, pomocy)
fudmen
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 08 lis 2014 1:09

Re: garmin 310xt

Postprzez marys_69 » So, 08 lis 2014 8:12

Przywróć ustawienia początkowe aktywności Ci nie usunie. Pomogło jak wyskakiwał mi błąd przy zrzucaniu. Może pomoże.
marys_69
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz, 29 mar 2012 16:10

Re: garmin 310xt

Postprzez fudmen » Śr, 12 lis 2014 16:35

Dzieki za odpowiedz ale niestety nie pomoglo. Wiekszosc aktywnosci mam dalej pod jedną datą
fudmen
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 08 lis 2014 1:09

Re: garmin 310xt

Postprzez tmk » Pt, 16 sty 2015 13:48

Mam to samo odkąd dokonałem aktualizacji firmware'u do wersji 4.50. Raz na jakiś czas 310xt długo się bootuje (czas bootowania jest zależny od ilości treningów zapisanych w pamięci urządzenia), a po takim długim bootowaniu wszystkie zapisane treningi mają tę samą datę. Taka sama data widnieje również w trakcie transferu do programu Garmin Connect, jednak po udanym transferze, gdy oglądam dane w serwisie Garmin Connect, to daty są prawidłowe!

Mam takie podejrzenie:
W firmwarze 4.50 pojawiło się coś takiego:
"Improved fit file writing to reduce gaps."
Podejrzewam, że raz na jakiś czas w urządzeniu uruchamia się jakiś proces, który robi coś magicznego z zapisanymi treningami w celu optymalizacji, albo coś w tym rodzaju, i przy okazji powoduje wydłużone bootowanie i poprzestawianie daty na bieżącą. Wygląda jednak na to, że po zgraniu do serwisu Garmin Connect daty są w porządku.
tmk
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 16 sty 2015 13:39

Re: garmin 310xt

Postprzez Michagusia » So, 07 lut 2015 15:47

To się dzieje zawsze po zmianie czasu (sprawdzone u mnie i 2 znajomych). Pozdrawiam
Michagusia
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn, 28 kwi 2014 19:13


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron