EDGE800 - czyszczenie pliku aktywności - usunięcie okrążenia

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

EDGE800 - czyszczenie pliku aktywności - usunięcie okrążenia

Postprzez mamut9 » Pn, 16 lut 2015 17:57

W moim pliku z aktywności sportowej mam zapisane 3 okrążenia. 1. właściwa aktywność, 2. przerwa i niestety: 3 okrążenie - które powstało w wyniku nie wyłaczenia urządzenia i zapisało mój ślad powrotu samochodem z miejsca aktywności sportowej do domu. Co skutecznie uniemożliwia analizę. Chciałbym usunąć to 3 okrążenie. jak to zrobić ?Help !
mamut9
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015 17:45

Re: EDGE800 - czyszczenie pliku aktywności - usunięcie okrążenia

Postprzez mamut9 » Wt, 17 lut 2015 21:11

:D znalazłem sposób - może sie komuś przyda: plik wgrywamy bezpośrednio z EDGE800 -do programu Trainingpeaks (wersja trial -pełna, w bezpłatnej nie próbowałem http://home.trainingpeaks.com/) - otwieramy mapę aktywności, poniżej jest analiza z linijką czasu na dole - przesuwamy znacznik - w moim wypadku od lewej -do punktu czasu końca aktywnośći zapisanej w Garminie do punktu czasu faktycznego zakończenia = podświetla się wówczas ten fragment na niebiesko (cień)- a nad analizą poniżej mapy w lewym środku pojawia się symbol nożyczek - cut -i tniemy :!: zapisujemy i po bólu - analiza jest już możliwa, Teraz jeszcze jak to wyeksportować np. do Stravy :?:
mamut9
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015 17:45


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość