Garmin 500-zawieszenie

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin 500-zawieszenie

Postprzez matys85 » Pt, 09 paź 2015 20:43

Witam Wszystkich serdecznie.

Może ktoś mi pomoże rozwiązać problem.
Na treningu wyłączył mi się i po jakim czasie udało mi sie go uruchomić ale znowu sam się wyłaczył po jakiś 20 min. W domu po uruchumieniu zaświecił się załadował system następnie napis GARMIN poniżej czekaj, zaczęły migać kropeczki ładowania ustawień osobistych i w po chwili wyłączał się.
Nie pomaga nic nawet reset trzema przyciskami. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i teraz zamiast napisu czekaj i kropeczek jest napis working i kropeczki i tak przez jakiś czas i się wyłącza.
Jak podłączam do kompato jest to sami, czyli ładuje system, zaczyna ładować ustawienia osobiste i wyłącza się. A jak podłaczam do kompa i trzymam przycisk menu to wykrywa mi go ale od razu chce go formatowac, nawet juz probowalem go sformatowac ale wyskakuje ze nie moze bo jest uszkodzony wolumin.
Może ktoś przez to przechodził i wie jak to przywrócić do stanu używalności?
Dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam
matys85
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 09 paź 2015 20:36

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości