Garmin Edge 500 - problem z softem/baterią?

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Edge 500 - problem z softem/baterią?

Postprzez kryszy » Wt, 27 paź 2015 8:03

Witam Serdecznie wszystkich na tym forum. Od pół roku jestem użytkownikiem Garmina Edge 500. Do początku października nie sprawiał mi żadnych problemów, jednak kilka dni temu zauważyłem, że urządzenie nie pokazuje zużycia baterii, tzn. pokazuje ale cały czas 100%. Wczoraj dodatkowo po treningu podłączyłem Garmina do komputera, pojawił się napis czekaj który nie znikał przez kilka minut, po tym odłączyłem kabel i podłączyłem urządzenie ponownie. Okazało się, że zniknął mój trening, nie został wysłany na Garmin Connect ani nie został zapisany w historii urządzenia :( Ktoś z was miał podobny przypadek? Wczoraj nie zapisał mi tylko treningu więc tragedia się nie stała, ale wolałbym aby ten błąd w przyszłości się nie pojawiał.

Dodatkowo wczoraj pokazywał mi, że mam do zainstalowania nową aktualizację do E500, która zainstalowałem. Jak się okazało później podłączając Garmina znów mogłem zainstalować aktualizację...

Wiecie może co się dzieje z moim Garminem i jak rozwiązać te problemy?
kryszy
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 27 paź 2015 7:54

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości