Garmin 910xt problem z przesyłaniem aktywności

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin 910xt problem z przesyłaniem aktywności

Postprzez Templex » Pt, 06 lis 2015 10:37

Witam

Mam problem z przesyłaniem aktywności za pomocą USB ANT+ STIC. Przez 2 lata przesyłałem dane za pomocą tego urządzenia i wszystko działało poprawnie (bez użycia GARMIN EXPRESS). 3tygodnie temu wysłałem urządzenie do serwisu i otrzymałem nowy model. Dodałem nowy zegarek za pomocą Garmin Express i wszystko zakończyło się pomyślnie. Wykonałem trening i zgodnie z tym jak postępowałem wcześniej chciałem go zgrać za pomocą wyłącznie ANT+ bez użycia Garmin Express i niestety nie paruje się z nowym sprzętem i nie przesyła danych. Oczywiście w ustawieniach zegarka zmieniłem wszystko tak aby udządzenie się parowało.

Czy przez ostatnie 3 tygodnie coś się zmieniło i nie ma już możliwości przesyłania aktywności bez używania Garmin Express?

Pozdrawiam
Templex
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 06 lis 2015 10:18

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości