Garmin 310xt HRM

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin 310xt HRM

Postprzez valdibdg » N, 13 mar 2016 11:00

Witam.
Jestem tu nowy i witam wszystkich :)

Od kilku dni posiadam Garmina 310xt hrm. Zainstalowałem garmin express podłączyłem ant + do laptopa i skonfigurowałem urzadzenie.
Na koncie garmin connect zalogowałem sie i zgrałem wyniki z historii. Połączyłem konto garmina z endomondo. Pozniej zauwazylem ze wszystkie wyniki z endo znalazły sie na koncie garmina. usunąłem wszystkie. Chcialem ponownie przesłać z garmina swoje aktywności lecz nie moge. Garmin wyświetla po wybraniu opcji Prześlij wszystko :" Prześlij wszystkie ustawione aktywności " i nic sie nie dzieje...

Co chwila na garminie wyświetla napis TRANSFER DANYCH i wykonuje sie synchronizacja. Co kilka sekund.... po czym wyswietla sie w laptopie informacja z garmin express Synchronizacja zakonczona, Pokaż dane w serwisie Garmin connect. I tak w kółko... A nie moge zgrac swoich aktywności....

Co może się dziać?? Proszę o jakieś wskazówki....
valdibdg
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 13 mar 2016 10:43

Re: Garmin 310xt HRM

Postprzez Michagusia » N, 03 kwi 2016 14:45

Spróbuj wgrać ręcznie pliki aktywności z rozszerzeniem fit z komputera
Michagusia
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn, 28 kwi 2014 19:13


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości