Vivoactive HR + Lumia 640 + GarminConnect - problemy/pytania

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Vivoactive HR + Lumia 640 + GarminConnect - problemy/pytania

Postprzez galtom » Pt, 20 maja 2016 11:25

Witam,

może ktoś z Was wie czego się w tym zakresie można po kolejnych aktualizacjach FW I samej aplikacji spodziewać...

1. Lumia 640 nie bardzo ma ochotę łączyć się automatycznie z zegarkiem przez BT po utracie połączenia (np. z powodu odległości).
Zaznaczam, ze z żadnymi innymi urządzeniami, z których korzystam takim problemów nie ma - włącznie z systemem audio w aucie, który także wspiera obsługę połączeń telefonicznych.

2. Gdy na ekranie zegarka pojawi się widget Music Controls - muzyka co chwile jest przerywana. Nawet np. zatrzymanie odtwarzania z telefonu nie działa, bo po chwili muska znów zaczyna grac.
Po wywaleniu tego widgetu z ekranu zegarka wszystko wraca do normy.

3. Jeszcze wczoraj działały Smart Notifications - maile, smsy, Facebook, itd. + w aplikacji Garmin Connect mogłem sobie poustawiać kolejne aplikacje, przypisać kategorie - wszystko śmigało bez zarzutu.
Dziś mam tak ja na załączniku :-(

4. Intensity Minutes - o co tu chodzi? Biegałem, pływałem, wszystko się zgrało, sporo chodziłem - a intensity minutes ciągle pokazują 0.

5. Zamierzam jeździć na rolkach. Jak najlepiej ustawić parametry takiej aktywności żeby był pomiar trasy, tętna, dystansu, itp...?

6. Gram na sali w kosza i piłkę nożna. Wybrałem indoor running ale zegarek zmierzył jedynie tętno. Ani ilości kroków ani dystansu już nie podał. Jak byście do tego podeszli?

Pozdrawiam serdecznie,

galtom
Załączniki
wp_ss_20160518_000123.png
galtom
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 30 mar 2008 0:07

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron