Edycja pliku Garmin Fit Activity

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Edycja pliku Garmin Fit Activity

Postprzez bxv » N, 31 lip 2016 6:48

Cześć,

Jest jakaś możliwość poprawy śladu gps w pliku garmina fit activity?
Przez przypadek wcisnąłem stop i mam teraz ładną kreskę na śladzie - "na przełaj" :) http://take.ms/UvIen
Chce poprawić samą aktywność (nie gpx, tcx, czy coś innego) - aby to nadal była aktywność, bo tylko taki plik może łyknąć Strava.
bxv
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 31 lip 2016 6:38

Re: Edycja pliku Garmin Fit Activity

Postprzez GPS Maniak » N, 31 lip 2016 7:30

bxv napisał(a):Chce poprawić samą aktywność (nie gpx, tcx, czy coś innego) - aby to nadal była aktywność,

A jesteś pewien, że nie ma możliwości by np. plik GPX przekonwertować na FIT? :wink:
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Edycja pliku Garmin Fit Activity

Postprzez bxv » N, 31 lip 2016 7:58

Tak próbowałem już taką opcję, ale są chyba dwa pliki typu FIT: Course i Activity.
Ponieważ przy próbie uploadu poprawionego pliku aktywności (co w rzeczywistości jest course - zmieniałem przez serwis gpsies.com) dostaje błąd i jestem odsyłany do: https://support.strava.com/hc/en-us/art ... rse-files-
bxv
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 31 lip 2016 6:38

Re: Edycja pliku Garmin Fit Activity

Postprzez GPS Maniak » N, 31 lip 2016 9:33

GPX GPXowi też nie jest równy - przynajmniej w sensie zawartości. Nie używam Stravy, więc trudno mi dyskutować czego brakuje w pliku FIT, którego Strava nie chce zaimportować. W przypadku GarminConnect podstawowa różnica między plikami Aktywność, a Kurs to - jak się wydaje - brak w tym drugim wpisów dotyczących czasu zapisu poszczególnych punktów. Rozumiem jednak, że GPX uzyskany z oryginalnego FIT takie dane zawiera, więc chyba nie o to w tym przypadku chodzi. Może chodzi o brak segmentu "Statystyka"?

A próbowałeś taki poprawiony/przeedytyowany plik GPX zaimportować ręcznie do GarminConnecta? Jeżeli to się uda, to może FIT pobrany z Connecta będzie zjadliwy dla Stravy?

viewtopic.php?f=9&t=16246#p184926
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości