FR630 + Concect czas w podziałach + inne

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

FR630 + Concect czas w podziałach + inne

Postprzez siomek » Śr, 10 sie 2016 19:23

Witam ja Was,
Jestem użyszkodnikiem FR630. Wcześniej przez 2 lata FR610. We FR610 podobało mi się wszystko. Generalnie nic bym nie zmieniał, ale bajery w FR630 mnie przekonały. Mam kilka małych problemów w przystosowaniu 630 do moich nawyków:
1. Powiedzmy trenuję: 3km rozgrzewka + 10 km bieg właściwy + 2km wystudzenie. Jak ustawić w 630, żeby widzieć czas średni dla tych trzech przedziałów? Na chwilę obecną pokazuje mi albo co 1km lub inny przedział odległości,
2. Czy da się zgrać automatycznie wykonany trening/aktualizację softu zegarka/zmiany w kalendarzu poprzez WiFi? Co 3ba ustawić?
3. Jaka jest wartość prądu ładowania zegarka? Czy są inne wymogi? Pytam, bo dotychczasowe zasilacze 230VAC/USB wymiękają. Tylko komp daje radę,
4. Jakość akcelerometru na bieżni. W moim przypadku błąd 1/6km. Czemu nie da się tego sparametryzować?,

To na razie tyle.
Tomek
siomek
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 10 sie 2016 19:06

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość