Edge 810 sam się wyłącza

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Edge 810 sam się wyłącza

Postprzez siemalysy » So, 17 wrz 2016 16:56

Hej,

Kilka tygodni temu podczas jakiegoś długiego wypadu garmin sam się wyłączał. Działo się to kilkukrotnie w momencie kilkuminutowych postojów. Myslałem, że jest włączone autowyłączanie ale po sprawdzeniu, ta funkcjia nie była aktywna. Poza tym, że podczas wyłączania nie zapisywało trasy, a po włączeniu już tej trasy nie było nic więcej się nie działo. Nie wkurzyłem się dość mocno i po powrocie do domu zaktualizowałem na nowo oprogramowanie i do dzis było wszystko pięknie. Dziś natomiast problem się powtórzył. Tylko, że wyłączył się pod koniec wypadu jak zajechałem na małe co nie co do baru. Wcześniej też był dość długi postój i garmin był cały czas włączony.

Nie wiem co z tym robić. Szkoda tych tras skasowanych. Czy da się tak ustawić, że w przypadku wyłączenia urządzenia trasa się nie kasowała, albo automatycznie zapisywała? A może miał ktoś podobny problem i znalazł rozwiązanie? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki i sugestie.
siemalysy
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 17 wrz 2016 16:53

Re: Edge 810 sam się wyłącza

Postprzez Gomez405 » Śr, 26 kwi 2017 6:19

Witam, czy problem został rozwiązany?
Gomez405
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 26 kwi 2017 6:18


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości