Forerunnera 25 zmiana profilu na spacer

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Forerunnera 25 zmiana profilu na spacer

Postprzez Alex81 » Śr, 18 sty 2017 20:11

Witam

Mam pytanie,posiadam od niedawna Garmin Forerunner 25.Jestem średnio zaawansowanym biegaczem a jutro wybieram się na urlop,na zimowe szlaki,gdzie w parę dni mam przejść sporo km.W zegarku mam tylko opcję biegu,a nie chciałbym żeby spacerów i chodzenia liczyło mi jako "bieganie" czy podpowiecie mi co mam ustawić,żeby spacer to był spacer a nie bieg ? Mam wiele statystyk,chcę wiedziec ile biegam np. w tygodniu i miesiącu itd a nie chcę żeby zwykłego chodzenia zaliczało mi jako bieg i psuło statystyki. Jest coś takiego jak bieg/chód ale strzelam w ciemno,że w garmin connect itd zaliczy mi to do biegania.Prosiłbym bardzo o pomoc.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Maciek
Alex81
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2017 20:06

Re: Pytanie do Forerunnera 25

Postprzez miecho » Śr, 18 sty 2017 22:19

Zawsze po synchronizacji możesz w GC dla danej aktywności przestawić "Bieg" na "Spacer"
LeCH
Edge 1030 , Oregon 650, Forerunner 945
Avatar użytkownika
miecho
Garniak
 
Posty: 1014
Dołączył(a): Cz, 08 maja 2008 7:40
Lokalizacja: już nie Żory...

Re: Pytanie do Forerunnera 25

Postprzez Alex81 » Śr, 18 sty 2017 22:52

Faktycznie,ale tylko po edycji mogę przestawić z "Bieg" na "Wędrówka" W inny sposób nie wiem jak to zrobić.Może podpowiesz ?Tak czy tak bardzo pomogłeś dziękuję.
Alex81
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2017 20:06

Re: Pytanie do Forerunnera 25

Postprzez miecho » Cz, 19 sty 2017 0:34

Żeby to dało się zrobić z poziomu Forerunnera to musiałby być taki, który obsługuje profile aktywności.
Wtedy dla każdego profilu można ustawić układ pól danych a i z automatu taka aktywność zapisuje się z odpowiednią kategorią.
Ale to już niestety w bardziej wypasionych Forerunnerach (>=230) albo np. w Vivoactive HR.

Jak chcesz zmienić większą ilość aktywności to warto skorzystać z GC na komputerze.
Przechodzisz do Aktywności -> Szybka edycja i wtedy szybko można zmienić kategorię dla większej ilości zapisanych aktywności.
LeCH
Edge 1030 , Oregon 650, Forerunner 945
Avatar użytkownika
miecho
Garniak
 
Posty: 1014
Dołączył(a): Cz, 08 maja 2008 7:40
Lokalizacja: już nie Żory...


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości