Garmin - dłuuuga synchronizacja

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin - dłuuuga synchronizacja

Postprzez JFP » Pn, 04 wrz 2017 18:36

Witam Forum,
Od miesięcy używam z powodzeniem Garmina 610XT i synchronizuję go z serwisem Garmin poprzez moduł Ant+. Do niedawna nie odnotowywałem żadnych problemów. Nagle, w ubiegłym tygodniu odnotowałem, że synchronizacja trwa zamiast ~30 sek jak zwykle, aż ~30 min :shock: Obserwując pasek stanu na zegarku odniosłem wrażenie, że synchronizowane są wszystkie zapisy od samego początku - pasek stanu wielokrotnie sygnalizował zakończenie przesyłania pliku i startował od nowa z następnym plikiem. Podkreślam, że nie były zgłaszane żadne błędy synchronizacji, czy połączenia!
Zdziwiłem się, ale nie zmartwiłem specjalnie tą sytuacją sądząc, że taka uroda tej garminowskiej synchronizacji. Wczoraj jednak sytuacja zaistniała ponownie po kolejnym biegu :(
Dodam, że łącze mam pewne, stabilne i jak na polskie warunki szybkie: 250 Mb/s.
Będę wdzięczny za wyjaśnienie tego stanu rzeczy.
JFP
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 04 wrz 2017 18:31

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości