Planowanie treningów w kalendarzu

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Planowanie treningów w kalendarzu

Postprzez krzempi » So, 18 lis 2017 17:53

Czy ktoś korzysta z funkcji planowania treningów w kalendarzu? Chodzi mi o to, że w kompie planuję sobie w jaki dzień jaki trening biegowy zrobię. Po zaplanowaniu synchronizacja. Wychodzę na bieganko, wybieram aktywność w zegarku - zegarek pokazuje, że na dzisiaj zaplanowany jest taki a taki trening, wybieram go i lecę. Jak przelecę to co założyłem pojawia się komunikat że trening ukończony... Więc ładnie kończę aktywność, zapisuję... i tu jest problem, bo zakładałem, że funkcja ta powinna tak działać, że w kalendarzu aktywność zaplanowana zamieni się na wykonaną... a tak nie jest :( Dalej wyświetla mi się ta zaplanowana (1) i obok ta wykonana (2) :(
Ktoś coś? Coś robię źle, czy jeszcze funkcja jest niedoskonała :)
Załączniki
GF5.PNG
GF5.PNG (6.03 KiB) Przeglądane 2138 razy
krzempi
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 26 paź 2017 10:53

Re: Planowanie treningów w kalendarzu

Postprzez miecho » So, 18 lis 2017 23:00

W zegarku zaznaczy, że jest wykonany:
7BIL5504.png
7BIL5504.png (4.57 KiB) Przeglądane 2123 razy
.
LeCH
Edge 1030 , Oregon 650, Forerunner 945
Avatar użytkownika
miecho
Garniak
 
Posty: 1014
Dołączył(a): Cz, 08 maja 2008 7:40
Lokalizacja: już nie Żory...

Re: Planowanie treningów w kalendarzu

Postprzez krzempi » N, 19 lis 2017 15:43

to fakt ;)
czyli raczej to nie kwestia jakiegoś błędu z mojej strony... po prostu tak jest...
krzempi
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 26 paź 2017 10:53


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości