HRM Run Sposoby na śmierdzący pasek???

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

HRM Run Sposoby na śmierdzący pasek???

Postprzez Mareckik » So, 30 cze 2018 22:44

Hej sportowcy.
Problem, jak w temacie... czy ktoś zna jakis sposób na pozbycie się smrodu z gum (elektrod) na pasku.
Miałem juz kilka pasków, ale to co mam z ostatnim to jakaś masakra.
Obecny pasek ma rok z hakiem, do maja miałem z nim spokój. Przeżył cały poprzedni sezon jazdy na rowerze i biegów, prawie codzienne jazdy w zimie na Zwifcie. Po każdym treningu pasek po odpięciu lądował pod kranem i był prany.
W maju po jednym wyjazdowym treningu, czy zawodach nie trafił od razu do prania i od tej pory smród z gum jest nie do wytrzymania.
Pasek prałem, stosowałem Shoes-TE obficie i dalej masakra
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na te gumy?
Mareckik
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 22 paź 2017 15:02

Re: HRM Run Sposoby na śmierdzący pasek???

Postprzez gpientaszek » Cz, 06 wrz 2018 19:26

Podłączę się do tematu. Ma ktoś sposób na zapach gumy z paska? Mam podobny problem. Pasek był ok i nagle guma na elektrodach zaczęła śmierdzieć.

Żaden sposób na zapach nie pomógł. Na szczęście pasek jest jeszcze na gwarancji. Odesłałem go do serwisu i wczoraj przyszła odpowiedź, że zostanie wymieniony.
gpientaszek
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 30 kwi 2012 15:54

Re: HRM Run Sposoby na śmierdzący pasek???

Postprzez gpientaszek » So, 29 wrz 2018 22:50

Pasek wymieniony. Zapach zupełnie inny. Brawo Garmin. Pytanie do forumowiczów. Czy na pasek mam nową gwarancję po wymianie?
gpientaszek
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 30 kwi 2012 15:54


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości