EDGE 1000 problem z LiveTrack

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

EDGE 1000 problem z LiveTrack

Postprzez krzyku » Cz, 16 sie 2018 17:45

Cześć.
Jestem szczęśliwym posiadaczem GE1000. Szczęśliwym, bo dla moich kolarskich potrzeb to super urządzenie, które do tej pory mnie nie zawiodło.
Ale poza tą wazeliną, jest mały problem. Od niedawna używam funkcji LiveTrack w sparowaniu po BT z Samsungiem S8. Działało wszystko bez zarzutu kilka tygodni aż pewnego dnia w linku przesłanym przez Garmin Connect na mapie (w różnych telefonach) pojawia się moja pozycja zupełnie niezgodna z rzeczywistością (chyba Ameryka Północna z tego co pamiętam) bez śladu przebytej trasy. Może się również pojawić pozycja na bezkresnym oceanie... Mam wrażenie, że problemem jest przekazywanie współrzędnych przez GE 1000 ale tylko przy tej funkcji. Poza tym urządzenie działa bezbłędnie a moje trasy przechodzą idealnie do Garmin Connect. Próbowałem reinstalacji GC, grzebania w ustawieniach, resetu urządzenia do ustawień fabrycznych i dalej kicha.
Może ktoś coś takiego przerabiał...

Pozdrawiam,
Marcin
krzyku
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 16 sie 2018 17:14

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości