fēnix® 5X - Ładowanie

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

fēnix® 5X - Ładowanie

Postprzez Mar0051988 » N, 08 wrz 2019 14:27

Witam. Mam pytanie odnośnie ładowania fenix, ponieważ ładowanie przez USB pc jest dość kłopotliwe. Sprawdzałem dostępne ładowarki garmina i patrząc na parametry czyli 5V i max. 1.0 A ładowania to moja ładowarka Samsung ma identyczne parametry. I teraz pytanie czy nie zaszkodzi w jakiś sposób ładowanie zwykłą ładowarką od telefonu? A drugie pytanie ile trzyma wam bateria w fenix bo producent podaje, że powinna trzymać ok 12 dni. Ja jeżdżę ok 4 razy w tyg. na siłkę i raz w tyg. przejażdżka rowerem ok.50km. Na siłce na włączam żadnego treningu bo nie potrzebuję. Trening załączam podczas jazdy rowerem. Mam wyłaczone połączenie z telefonem żeby to cały czas nie szukał, Wi-Fi także wyłączone., podświetlenie 10%. No i w takim przypadku bateria trzyma max 7dni, czy wasze fenix też tak mają, dodam że zegarek mam ok. miesiąca więc nówka. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam
Mar0051988
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 28 lip 2019 13:00

Re: fēnix® 5X - Ładowanie

Postprzez wodzirej » N, 08 wrz 2019 14:45

Ponad 10 tysięcy zarejestrowanych użytkowników jest na dedykowanej grupie 'Garmin Fenix Polska':
https://www.facebook.com/groups/garminfenix/
Zapewne tam szybciej uzyskasz odpowiedź(i).
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: fēnix® 5X - Ładowanie

Postprzez Zachu » N, 08 wrz 2019 17:28

Najpierw warto poszukać zanim się coś napisze.
viewtopic.php?f=14&t=17934
Sprawdzić nowe aplikacje czy nie zbytnio drenują baterii. W drugiej kolejności reklamować.
http://gpsdlaaktywnych.pl/2017/02/zasil ... n-fenix-5/
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość