Forerunner 935 problem z pomiarem tętna

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Forerunner 935 problem z pomiarem tętna

Postprzez Alex81 » Pt, 11 paź 2019 13:48

Witam

Czy miał lub ma ktoś problem jak ja ? Byłem dosc zadowolony z pomiar tętna z nadgarstka,od jakiegoś miesiaca lub nieco wiecej mój 935 bardzo mocno zaniża tętno. Nie wiem czy po prostu cos sie zepsulo gdyż dbam o niego na maxa czy może coś po aktualizacji. Na mocnym półmaratonie mialem wykryte srednie tętno 176, tak samo z reguly mialem z pasem. Aktualnie zrobilem trase 20 km rowerem wczoraj i taka sama dzisiaj,staralem sie idealnie odwzorowac tempo,nawet pogoda jest taka sama. Tętno z wczoraj srednie 114 maksynalne 145 a dzisiaj z pasem na klacie 131 srednie maksymalne 160. Potrafie na rowerze przyspieszac mocno a na nadgarstku tętno potrafi nawet spaść.Czy to nadaje się do reklamacji czy jakiś ogolny blad i problem ?
Alex81
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2017 20:06

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości