Telefon do zegarka vivoactive 4s

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Telefon do zegarka vivoactive 4s

Postprzez AgaK » Pn, 09 mar 2020 9:32

Dzień dobry, na przełomie czerwca i lipca czeka mnie wymiana telefonu. Obecnie mam Huawei y6 2018. W związku z ciągłymi problemami(brak stałego połączenia z tel, brak wyswietlanych płaczen/powiadomień na zegarku, brak możliwości dodania karty do garmin Pay, reasumując nie wykorzystuje większości funkcji zegarka) chcę wymienić na inny. Stąd moje pytanie, który telefon najlepiej współgra z zegarkiem vivoactive 4s?
Tak, wiem że jest info na garmin.pl
Tak,wiem że jest dużo informacji w internecie, ale proszę o sprawdzone opinie użytkowników różnych telefonów najlepiej w cenie do 1000 zł.
Dziękuję
AgaK
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 23 gru 2018 19:07

Re: Telefon do zegarka vivoactive 4s

Postprzez Nelman » Pt, 20 mar 2020 11:46

Cześć, sam posiadam budżetowego xiaomi note 5 a zegarek fenix 6x sapphire, łączy się bez problemów i wszystko działa, kobieta ma 735xt plus teź xiaomi tyle że jakiś nowy model i też brak problemów.
Nelman
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2020 19:01


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości